Styl a móda

Pánská kožená peněženka mu udělá radost! Kde vybrat tu nejhezčí?

Vybíráš pro přítele originální dárek a toužíš podpořit jeho osobitý styl? V tom případě nepřehlédni možnost pořídit mu kvalitní koženou peněženku. Zde máš dávku inspirace!

Praktická elegance

Pohled žen na svět módních doplňků se od toho mužského výrazně liší. Nejeden partner potvrdí, že staví na první místo praktičnost a možnost univerzálního nošení během různých příležitostí. Tam, kde by žena měla nejraději na výběr z několika variant, se muž spokojí s jednou, která mu bude dlouhodobě sloužit. Skvělým příkladem tohoto tvrzení jsou peněženky. Pánové si vystačí s jednou, která pojme vše důležité. Vhodná pánská peněženka působí reprezentativně jak při formálních událostech, tak ve volném čase. Je ve službě prakticky nonstop. Už jen to je důvod, proč její výběr nepodcenit.

Ruční a precizní výroba

Peněženka musí něco vydržet. Jasnou volbou se tak stává kvalitní kůže a precizní ruční výroba se zaměřením na detail. Přesně tuto filozofii razí česká značka Danny P. V její nabídce najdeš elegantní pánské peněženky, obaly, tašky a opasky z italské kůže. Funkční design je u pěněženky velmi důležitý, přeci jen pánové s sebou nosí množství různých karet a dokladů. Čímž se dostáváme k jednomu z velkých problémů. Tím jsou příliš tlusté peněženky, které po zasunutí do kapsy vytváří nevzhlednou bouli. Danny P. představuje řešení v podobě tenké kožené peněženky, která je maximálně úzká, ale stále funkční a připravená sloužit každý den. K dispozici je jak varianta pouze na karty, tak varianta na mince a karty.

Při zachování štíhlého profilu se značce Danny P. podařilo ušít v České republice peněženku, kterou si zákazníci chválí pro její nádherný design, precizní zpracování vyladěné do posledního detailu i praktické uspořádání. Je opravdu překvapením, že i velmi tenká peněženka dokáže pojmout drobné, až 6 platebních karet, bankovky a vizitky.

Pro mužskou eleganci

Pánské slim peněženky v nabídce značky Danny P. doplňují také další promyšlené modely, mezi které se řadí kožená peněženka s pouzdrem na iPhone. Ta je ideální kombinací peněženky a praktického pouzdra na mobil, které ho dokonale chrání, nicméně umožňuje jeho snadné vytažení v případě potřeby. Samozřejmostí jsou opět přihrádky na dokumenty a karty, zkrátka vše, co pánové potřebují nosit při sobě. Elegantní vzhled již jen podtrhuje jedinečnost.

Ideální dárek pro pravého gentlemana

Nelze pochybovat o tom, že značka Danny P. je zde pro všechny getlemany, kteří si potrpí na kvalitu a funkční design. Stává se tak ideálním dárkem a tipem na módní doplněk, který podpoří styl a potěší každého náročného muže. Radost při objednání udělá poštovné zdarma. Chceš-li partnerovi vykouzlit úsměv na rtech, nech se inspirovat a vyber mu peněženku, kterou si zamiluje.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.