Styl a móda

Pánové, i vy můžete v létě vypadat stylově

Teploty na teploměrech stoupají stále výš, a to nás nutí odhazovat svršky a začít se oblékat letně. Dámy mají mnoho možností, jak se vyletnit a být v létě in, ale co muži. I vy se můžete oblékat módně a stylově – není to jen o zkracování délek. Co vám v létě bude nejvíce slušet?

Nedbalá elegance sluší každému

Styl „nedbalé elegance“ nám přináší něco na hranici mezi skutečnou elegancí a uvolněným pohodlným stylem se zdánlivou nedbalostí. A nutno dodat, že mužům opravdu sluší. Patří sem v první řadě košile nezastrčené do kalhot s pár rozepnutými vrchními knoflíčky. Na léto je nejlepší varianta polokošile – tedy tričko s límečkem a krátkým rukávem. Nosí se všechny netradiční styly i zkrácené délky triček. Stylová pánská trička by měla být jednoduchá a bez potisku.

Jedno tričko, které můžete nosit kamkoliv

In jsou také trička i netradičních střihů, a dokonce i trička s cípy. Mohou být kratší – do pasu nebo i delší, větší a volnější. Cípy mohou zasahovat klidně i do půlky stehen – taková móda už zdaleka není jen pro ženy, které často vidíme ve volnějších modelech.

I pánům sluší, a navíc se hodí skoro ke všemu. Netradiční střihy triček vypadají určitě lépe než beztvará vytahaná volná trika, které většinou muži s oblibou oblékají. S takovým moderním trikem také vytvoříte hned několik outfitů a obléci je tak můžete téměř kamkoliv.

Doplňte k nim krásné kraťasy a žabky a hned máte model ideální k vodě. Na večer kraťasy vyměňte za rifle a můžete vyrazit do města. Pokud obléknete tmavé kalhoty a polobotky, hned budete vypadat elegantně a jít můžete do společnosti.

Jaký materiál vybírat

Pokud jde o trička, ty by na léto měla být ideálně ze stoprocentní bavlny – musí být prodyšné a příjemné na těle, aby se pohodlně nosila po celé léto i v opravdu vysokých teplotách. Trička z umělých materiálů se na horké dny příliš nehodí, je v nich větší horko a člověk se pak mnohem více potí.

Jedinou alternativou je viskóza, která obsahuje umělé vlákno jen napůl. Viskóza je totiž chladivá, a hlavně je savá, což se do tropických teplot náramně hodí. Má podobné vlastnosti jako hedvábí, ale je levnější a dostupnější.

I pánská móda nabízí několik zajímavých možností, jak vypadat v létě stylově a moc ne přitom nepotit. Jděte do toho.

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Já chci taky, aby můj přítel vypadal stylově, proto mu oblečení kupuju já. Jemu by bylo skoro jedno, co má na sobě. Na léto jsem mu trochu obměnila šatník. Nakoupila jsem mu pěkný košile a kraťasy z https://www.modio.cz/ , tak jsem spokojená.

  • Já mám módu celkem rád, a tak se snažím vždy oblečení nějak hezky sladit. Nejsem však moc fanda fast fashion, a tak většinou k nákupu využívám second hand. Nejlepší je https://www.onlinesekac.cz/ , protože se vše dá nakoupit pohodlně online.

  • Tak to třeba já co se letního oblečení až takový problém nemám. Toho mám dost. S čím jsem ale měl letos docela problém byl výběr plavek na dovolenou. Vůbec jsem totiž nevěděl jaké si koupit. Jsem ale rád, že se mi podařilo narazit na tuto stránku https://www.levne-panske-plavky.cz/ Tam jsem si totiž konečně jedny vybral. 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.