Styl a móda

Ovládni nový trend v podobě barvení vlasů do stylových odstínů

Zajímá tě, jak docílit opravdu výrazných barev vlasů, které tak moc obdivuješ například na Instagramu? Je to jednodušší, než si vůbec myslíš!

foto: Lucie Dejmková, www.getthelouk.com

Tak trošku jiné barvení

Docílit dříve nějaké opravdu netradiční barvy vlasů znamenalo hrátky s chemikáliemi a modlení za to, aby vše dobře dopadlo. Výsledek však často nestál za nic a provázelo ho závažné zničení vlasů. Pokud chceš mít vlasy zdravé, ale zároveň toužíš po vzoru mnoha milovnic módy z celého světa vyzkoušet výrazné barvy, mám pro tebe dokonalé řešení! Barvit si vlasy do nepřehlédnutelných barev a vytvářet si tak odvážné kreace je totiž trend, kterému v poslední době nelze uniknout.

Změna image s barevnými křídami na vlasy

Tajemstvím žen, které oslňují duhovými účesy, jsou barevné křídy na vlasy, díky kterým máš možnost dočasně změnit barvu vlasů. Křídy zakoupíš na stránkách obchodu www.barevnekridy.cz. V nabídce najdeš krásně sladěná balení po 6 křídách, případně můžeš vybírat z jednobarevných paletek. Vždy si tak koupíš pouze odstín, který potřebuješ. Křídy se hodí pro různé párty, festivaly, doladění outfitu a příležitosti, kdy chceš okolí překvapit. Křídy vydrží na vlasech 1 až 3 umytí a neničí je, nefungují tedy jako permamentní barva. Ba naopak obsahují minerály, které vlasy chrání před poškozenám. Jejich nanášení je opravdu jednoduché. Podívej se na tipy na barvení, sama zjistíš, že se doopravdy není čeho obávat.

Ovládni nový trend v podobě barvení vlasů do stylových odstínů

Pro pořádné experimenty

Všelijaké barevné odstíny jsou opravdu lákavé, a proto pokud si chceš skutečně vyhrát, podívej se na stránky internetového obchodu PastelovéBarvy.cz, kde jsou k dispozici paletky po 12 a 24 odstínech. Takový výběr ti otvírá dveře k opravdu velkým experimentům, protože barva z kříd lze libovolně kombinovat. Docílíš tak originálních barev. Navíc takto velké balení je vzhledem k počtu kříd cenově výhodnější než balení po 6 křídách. Pokaždé můžeš využít jinou barvu a zjistit, co ti sluší.

Žhavá novinka, kterou si zamiluješ

Pro zdravé a kreativní barvení nejsou vhodné pouze křídy, ale také fixy na vlasy. Tato žhavá novinka přináší kromě sytých odstínů také několik výhod v porovnání s křídami. Fixy nepráší, a proto je jejich nanášení na vlasy bez rizika zašpinění oblečení. Nepotřebuješ ručník ani rukavice. Vosková textura fixy zařídí, že barva na vlasy krásně přilne. Výsledek je nádherný a pokud se chystáš barvit si jen pramínky nebo ombré, vydrží skutečně dlouho. Díky víčku fixy nezasychají, lze je tedy použít i po několika měsících.

Fixy na vlasy

Jdeš do toho?

Výrazné barvy ve vlasech jsou hitem, který si na 100 % užiješ s příchodem hezkého počasí. Najdeš odvahu a vyzkoušíš křídy či fixy na vlasy? Výsledku určitě nebudeš litovat, ostatně po pár umytích můžeš vyzkoušet opět jiný odstín a zjistit, jaká barva ti sluší nejvíce.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.