Styl a móda

Osvěžující sprej na obličej je vhodný do jakéhokoli počasí

Jak ochránit pokožku před mrazem a podpořit tak její přirozenou krásu? Podívejte se na skvělý tip!

Venku mrzne, až praští, a naše pokožka dostává pořádně do těla. Stejně jako v létě škodí naší kůži příliš sluníčka, v zimě se musí chránit před mrazem. A do toho všeho ještě špatná životospráva a nepříjemný smog. To jsou strašáci, kteří se dnes a denně na naší kůži podepisují. Většině z nás to není lhostejné, a tak se snažíme všemožně chránit. Nejenom udržovat pokožku zdravou a hydratovanou, ale zachovat jí co nejdéle mládí a svěžest.

Řada přípravků YVY® PURE je vyráběna právě pro tyto účely. Jako osvěžující sprej na obličej, který pleti dodává potřebnou vláhu a tím ji rozjasňuje. Vysušená pleť vypadá nezdravě a staře. Moderní výrobky přinášejí osvěžující obličejové spreje v módním designu, který je elegantní a jako stvořený do dámské kabelky. Je tedy možné sprej aplikovat kdykoli, protože hydratace pleti je v péči o ni základ. Spreje neobsahují žádné chemikálie, které by pokožce jakkoli škodily.

Vyloženě trendy je v poslední době anti aging – tedy zpomalování stárnutí. Je to proces dlouhodobý a týká se několika oblastí. Mimo cvičení v oblasti obličeje a krku a mimo zdravou stravu sem zahrnujeme i patřičnou kosmetiku. I zde je možné sáhnout po přípravcích YVY® PURE. Anti aging spray, který jako jeden z řady svých výrobků nabízejí, plní právě tento efekt. Jeho aplikace napomáhá tomu, že pleť získává právě to, co potřebuje, aby stárla výrazně pomaleji. Tvorba vrásek je redukována, navrací se zdravá barva a pleť nešedne. Vyzkoušejte tento elixír mládí a budete překvapeni.

Anti aging spray

A samozřejmě jsou veškeré výrobky YVY® PURE určeny i pro muže. Tak popřemýšlejte, jestli by to pro ně nemohl být hezký dárek.

Přípravky YVY® PURE lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.