Styl a móda

Opravdu luxusní kabelky máš v létě na dosah i ty!

Dávka sebevědomí a elegance. Pořízení luxusní kabelky je pro každou ženu radostí, o kterou se ráda podělí s okolím. Jaké modely tuto sezónu rozhodně nepřehlédnout?

Nepostradatelná součást stylu

Kabelky jsou povinnou výbavou, praktickým pomocníkem, úschovnou všech nezbytností od rtěnky po mobilní telefon, originálním doplňkem i vyjádřením módního vkusu. Vyrazit ven bez kabelky si nedokáže mnoho žen představit a není se čemu divit. Aktuální trendy volají po začlenění kabelky do outfitu bez ohledu na to, zda-li se pouze chystáš vyrazit ven na procházku, nebo tě čeká formální večírek. Letní sezóna s sebou přináší mnoho příležitostí, ve kterých si překrásná kabelka může zahrát hlavní roli. Právě proto jsem se rozhodla přinést inspirativní výběr několika modelů prestižních značek za sympatické ceny. Stačí si jen vybrat!

Decentní i odvážné

Hledáš-li zajímavý mix trendy přístupu k módě a sex-appealu, rozhodně zaostři na kabelky Maggio. Pro sezónu 2016 si značka připravila rozmanitou kolekci modelů, mezi kterými najdeš jak elegantní tvary, tak šik kombinace barev.


Dámská kabelka Maggio Celest


Dámská kabelka Maggio Joana


Dámská kabelka Maggio Tamara

Osobitost přináší do módního světa také kabelky Doca. Tuto značku si zamilují především ženy, které i v eleganci hledají odvahu. Velmi zajímavé detaily a rafinované maličkosti zkrátka nelze ignorovat.


Odstínům béžové to na sluníčku vždy sluší


Vzory si užívají zaslouženost pozornost


Kabelka řecké značky Doca z kolekce jaro/léto 2016 pro ženy toužící po krásném looku

Na piknik s přáteli

Když chceš vyrazit někam k vodě, případně na piknik s přáteli, potřebuješ veselou kabelku, případně praktickou plážovou tašku, která pojme klidně i deku a nějakou svačinku. Jsem moc ráda, že právě léto s dobře vybranou kabelkou umí být uvolněné, usměvavé a stále do puntíku stylové. A jaký módní skvost zvolit pro posezení v trávě s přáteli a opalování u vody? Inspirací jsou plážové tašky Enrico Benetti a modely s výraznějšími vzory.


Pruhovaná kabelka značky David Jones umí vykouzlit úsměv na rtech


Velká plážová taška Enrico Benetti je skutečně prostorná


V kolekci značky Enrico Benetti najdeme také pruhovanou plážovou tašku

Z lásky ke krásným kabelkám

Všechny výše představené modely pořídíš na stránkách internetového obchodu Kabelečky.cz, který přináší vysoce módní kabelky, peněženky a další stylové radosti. Z široké nabídky elegantně zpracovaných a již na první pohled luxusních kabelek si určitě snadno vybereš. Během léta trávíme mnohem více času venku, a proto je určitě vhodné již předem vybrat kabelku, na kterou se budeš moci po všech stránkách spolehnout.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.