Styl a móda

Odteď můžete pečovat o své vlasy úplně všude!

Doplňte si svou oblíbenou řadu péče o vlasy od Aussie o nový Miracle Recharge – kdekoli a kdykoli!

Překážka v zábavě

Víme, že chcete ze života co nejvíce, ale ne na úkor vašeho vzhledu. Ať už děláte cokoli, vždy se řídíme heslem, že vlasy by nikdy neměly překážet zábavě. „Dnes večer ne, musím si umýt vlasy,“ je věta, kterou od Aussie dívky nikdy neuslyšíte.

Záchrana pro vlasy

Nová řada Aussie Miracle Recharge oživuje vlasy mezi dvěma umytími, aby si mohly znovu dopřát kouzelnou péči od Aussie. Pokud se vaše vlasy se cítí zplihle a bez života, načechrejte je pomocí spreje Miracle Recharge Aussome Volume, ale když bojujete se smrtícím útokem krepatosti zjistíte, že verze Miracle Recharge Frizz Remedy Vám zachrání vlasy před zatracením. U ostatních variant najdete vše potřebné pro vlasy barvené (Miracle Recharge Colour), suché a vyprahlé (Miracle Recharge Moisture), dlouhé, které potřebují něžnou a láskyplnou péči (Miracle Recharge Luscious Long), nebo trochu preventivní ochrany (Miracle Recharge Hair Insurance). Vše najdete v lehkých balzámech ve spreji (správně, neoplachovat!). Pro vlasy, ať už mokré nebo suché, poslouží jako ideální životabudič, když potřebují trochu více „jiskry“ (technický termín).

Odteď můžete pečovat o své vlasy úplně všude!

Lesklé a nádherně zářivé

Nadupaná všemi koncentrovanými šťavnatými dobrotami, jak je už znáte z Aussie produktů, řada Miracle Recharge má navíc zbožňovanou ingredienci: kvanta panthenolu (známý také jako vitamin krásy), díky kterému budou vaše vlasy lákavě lesklé, nádherně zářivé a vy tak můžete směle vyrazit za zábavou.
Odteď můžete pečovat o své vlasy úplně všude!
Řada Miracle Recharge obsahuje 6 šikovných sprejů, které okamžitě dodají vlasům extra dávku lesku, hebkosti, hydratace, objemu, pro větší poddajnost či zářivější barvu. Mají lehké složení a nezatíží vás. A 6 lahviček v této kolekci se hodí každé Aussie dívce. Všude, kde se bude nacházet.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.