Styl a móda

Od řasenky až po šaty z prémiové kolekce! Co vše nakoupíte v Premium Outlet Prague Airport?

Každá žena miluje nakupování! A nakupování za nízké ceny? To je dvojnásobné lákadlo, kterému jednoduše nemůžete říci ne! Pokud i vy milujete vůni nového oblečení, rády si uděláte radost novým parfémem, kosmetikou nebo třeba dokonalou kabelkou, pak přesně víme, kde uspokojíte svou nákupní vášeň!

Od kosmetiky po oblečení

Jistě nám dáte za pravdu, že jsou nákupy o to příjemnější a pohodlnější, když vše, co nutně potřebujete, seženete pěkně na jednom místě. Žádné běhání z jedné části města do druhé, žádné dojíždění, trmácení se hromadnou dopravou ani dlouhé procházky pěšky. Vše, co ženy milují a potřebují, tedy vše od kosmetiky až po oblečení nebo boty, najdete v nejkrásnějším nákupním centru v Praze. Premium Outlet Prague Airport čeká jen na vás a rozhodně vám má co nabídnout!

Známé značky za hubičku

Jaká módní značka je vaše nejoblíbenější? Milujete prvotřídní kousky značky Karl Lagerfeld, které se pyšní esteticky vytříbeným a kreativním stylem? Nejen tento módní gigant, ale i další značky – jako například Lacoste, Hugo Boss, Versace nebo Prada – najdete pod jednou střechou. A nakoupíte zde za ceny, které vám nikde jinde nenabídnou. Kdo by odolal nákupům například v Guess outletu za hubičku?!

Prostředí, které má atmosféru

Tento outlet u letiště je situován do podoby staré Prahy a dýchne na vás nezaměnitelnou atmosférou, která zde panuje na každém kroku. Ačkoli se budete nacházet v „nákupáku“, budete mít pocit, že se procházíte uličkami staré Prahy. A to má kouzlo, které vám učaruje!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Díky za tip. To mi připomnělo, že nějaké nové oblečení už by se mi celkem hodilo. Shodou okolností se zhruba za měsíc do Prahy chystám, tak bych to mohla spojit. Už tam mám dokonce i zařízené ubytování, konkrétně přes http://www.akatpension.com/

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.