Styl a móda

Oblečení na internetu se vyplatí nakupovat ve slevách

Nakupujete-li rádi oblečení na internetu, jistě jste už zjistili, jak se věci mají. Obvykle e-shopy nasadí, a to zejména na značkové kousky, poměrně vysokou cenu a do několika týdnů nebo měsíců jsou hned ve výrazné slevě. Proto nákupy za plnou cenu jsou asi výhodné jen pro nedočkavce a potom pro ty z vás, kteří nad cenou nemusejí příliš přemýšlet. Většina lidí je na tom ale jinak, a tak se móda na internetu prodává především ve slevách.

Online nákupy módy jsou v kurzu více než kdy dřív

Dříve se mnoho lidí obávalo na internetu nakupovat právě oblečení, protože si jej nemohou vyzkoušet a osahat. To se poměrně rychle změnilo a dnes je to běžná záležitost a e-shopů je obrovské množství, dalo by se říci, že je to hotová záplava módních e-shopů. Prakticky každou chvíli nové vznikají a zanikají. V poslední době jste jistě také zaznamenali nový e-shop, jehož start provázela ohromná virální kampaň na Instagramu, YouTube, ale také třeba v televizi a pokud si zde chcete vyzkoušet nákup, může se vám hodit About You sleva. Právě slevové kupóny jsou dnes stále oblíbenější formou, jak přijít k ještě lepším cenovým akcím, než jsou standardní slevové akce jednotlivých obchodů. Na uvedeném webu si vyberete hlavně:

 • oblečení
 • boty
 • doplňky
 • outfity

Právě outfity jsou v poslední době velice populární. Pokud nemáte tak docela vytříbený módní vkus, může vám vyhovovat možnost zakoupit si rovnou celý stylový outfit, který vás obleče od hlavy až k patě, a který navrhoval trochu větší módní guru, než jste třeba vy. Můžete tak být rázem za zjevného módního znalce, i když o tom nevíte zhola nic. A to se přece vyplatí, ne?

Kabelky, botičky a vše na co si vůbec vzpomenete

Mezi velice populární obchody patří také ty, které nabízejí boty a kabelky. Je to ostatně jedno z nejoblíbenějších témat každé přítelkyně či manželky. Pánové to pěkně zaplatí a co více si přát? Některé internetové obchody mají tohoto sortimentu pravdu velké množství a na jeden takový se vám může hodit nějaký pěkný Answear slevový kupón. Nepřeberné množství bot všech světových značek potěší každou milovnici módy. V nabídce je jak společenská obuv, tak rovněž mezi všemi populární tenisky. A že jich tady mají opravdu hodně! Podobná je situace v případě kabelek, kdy si lze vybírat nejen z nepřeberného množství stylů, ale také materiálů:

 • přírodní kůže
 • semišová kůže
 • eko-kůže
 • syntetika
 • textil

Výběr všech velikostí a barev

Velký výběr je vždy základ, a ten u výše uvedeného e-shopu najdete. Nic vás nerozhází více, než když objevíte svůj vytoužený módní kousek a záhy zjistíte, že jej nemají v té vaší velikosti, nebo v barvě, kterou právě chcete. To je často neduh menších obchodů, ale zase to mohou vyvážit třeba osobním přístupem k zákazníkům a v některých z nich je možno se domluvit také na sehnání nějaké specialitky přímo pro vás. A pokud nemají vaše konkrétní číslo nebo velikost, tak se také nebojte zeptat, je možné, že se řešení rovněž najde.

Široký výběr i ve slevových kupónech

Podstatný je jak výběr zboží, tak nepochybně také slev. Proto se vám mohou hodit webové portály, které nabízejí přehled všech slev a přidružených kupónů na jednom místě. Sami si tak můžete vybrat ty slevové kupóny, které vyhovují právě vám, zvolit si váš oblíbený e-shop a už jen procházet ty nejlepší slevy. Však není moc lepších pocitů než z ušetřených peněz při nákupu nějakého toho nového módního kousku do vašeho šatníku či botníku.

Díky slevovým kupónům všichni milovníci módy získali novou příležitost, jak ušetřit. Dříve jsme se museli spoléhat pouze na slevové akce v konkrétním obchodě a zkoumat přes porovnávač cen, zda je akce skutečná nebo je pouze na oko a jedná se reálně o běžnou cenu. Se slevovými kupóny to odpadá, protože ušetříte vždy.

6 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Já slevám moc nevěřím. Většinou je oblečení zdraženo a pak na oko zlevněno. Daleko lepší je nakupovat v second handech, například v https://www.onlinesekac.cz/ , kde je oblečení daleko levnější, než v různých slevách.

  • Souhlasím.. taky moc slevám na eshopech nevěřím. Většinou se jen jedná o upravenou cenu, tak aby to vypadalo jako sleva, ale doopravdy se nic nezmění. Mám vytipované obchody, kde mají nízké ceny už bez slev a kvalitní oblečení, takže se nemusím honit za slevama. Třeba naposled jsem nakupovala tady https://www.sportinator.cz/ a mají tam fakt dobré ceny a kvalita oblečení je na tu cenu skvělá.

 • Já se taky snažím na slevy moc nehledět. Nakupuji prostě tam, kde mají nejlevněji. Zrovna nedávno jsem třeba potřebovala sehnat těhotenské kalhoty. Prošla jsem celkem dost různých eshopů, ale nakonec jsem nakoupila tady: https://www.happymum.cz/0,tehotenske-kalhoty.html protože tam je měli nejlevnější.

 • No, já třeba přímo nesnáším nakupování v obchoďácích, takže už oblečení prakticky jinak, než přes internet nekupuji. Slevové kupóny občas používám a je pravda, že se díky tomu dá nějaká ta koruna ušetřit. Nakupování oblečení online má ještě jednu výhodu v tom, že dnes existují třeba stránky jako je https://www.modio.cz/ kde mají nashromážděné oblečení z různých eshopů, takže je člověk nemusí procházet zvlášť, ale má všechno hezky na jednom místě.

 • Na internetu se hlavně vyplatí nakupovat se slevovými kupóny. Já je hledám na http://kuponozdroj.cz/ , kde je celá řada různých obchodů, takže se mi ještě nestalo, že bych potřebovala nakoupit někde, kde bych nemohla slevový kupón uplatnit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.