Styl a móda

Objevuj orientální parfémy ze zemí Zálivu

Staň se okouzlující princeznou a okouzli perfektní orientální vůní. Samozřejmě dovezenou přímo od zdroje, kde se vyrábějí ty nejlepší. Jaké jsou parfémy ze zemí Zálivu?

Síla toho správného parfému

Když si žena vybere tu správnou vůni, všechno jakoby najednou bylo mnohem jednodušší. Pro muže se stává ikonou z pohádek Tisíce a jedné noci, pro kolegyně a kolegy v práci je guru, který je může hodně naučit, na ulici ji nikdo nepřehlédne, protože její parfém mluví za všechno. Pokud si i ty chceš připadat jako princezna narozená s cílem být pro okolí jedinečná, vyzkoušej orientální a exotické vůně, které jsou dovážené přímo ze Spojených arabských emirátů a Bahrajnského království, kde se tajemství těch nejlepších vůní předává z generace na generaci. Od internetového obchodu malikah.eu máš zaručené kvalitní vůně, které svou vůní očarují nejen tebe. Pokud si ale nejsi jistá, která vůně by se ti líbila, zkus se poradit po e-mailu, či si objednat jen menší vzorek, který postačí na to, abys poznala, jestli je zvolená vůně ta pravá. Kromě toho si vůně můžeš vyzkoušet na různých předváděcích akcích, možná je i domluva prezentace. Proniknout do světa orientálních parfémů může být snažší, než si vůbec myslíš.

Vůně Royal Diwan Group

Mezi nejlepší orientální parfémy patří značka Royal Diwan Group, která nabízí spoustu rozmanitých vůní. Například taková Tuscan Lady je typická svým ovocným aroma, které evokuje blízkost kandovaných citrusů, sladkých malin a čokoládových pralinek. Zkušenější poznají také podtóny magnólie, šafrán a exotická dřeva. Tento parfém je vhodný pro ženy, které se ještě v duši cítí být bezstarostným děvčátkem.

Podobně jemně voní také parfém Narcissus, který se hladkými tóny s vůní orosených květů na jarní louce dotkne duše. S vanilkou, fialkou, růží a jasmínem vytváří nadpozemskou kombinaci, kterou zcela podtrhuje exkluzivní a u nás v Evropě opravdu ojedinělý bílý musk. Dovol tomuto parfému, aby ti dal křídla a vznes se blíže nebesům.

Vůně Asgharali

Podobně jedinečné zážitky ti přinese také značka Asgharali. Od té bys jistě měla vyzkoušet parfém Shal EDP, který v sobě snoubí mnoho ovocných vůní a sladkých tónů. Vychutnej si doušek tohoto koncertu ledově vychlazeného ovoce, jako je hruška, limetka, čínská švestka či třešně s tóny lipových květů, santalového dřeva, čajové růže a vanilky.

Ideálním tipem pro všechny milovnice elegance je parfém Hamsa EDP, Kolem výrazné pomerančové kůry se jako hedvábný šátek vinou například aroma jablka, damašské růže, cedru nebo konvalinky. Oblékni se do této vůně a užij si každou minutu v její přítomnosti.

Jak aplikovat orientální vůně?

Orientální vůně nejsou jako obyčejné voňavky, které na sebe můžeš stříkat rozprašovačem a po pěti minutách mít pocit, že nic necítíš. Exotické orientální parfémy jsou naopak velmi silné při prvotní aplikaci, abys ale poznala jejich pravou podobu, měla bys minimálně 15 minut počkat. Teprve poté se vůně rozvine a obklopí tě i na několik dlouhých hodin. Nejlepší je parfémy z Orientu nosit po kapkách a to na místech jako je zápěstí, za ušima, na krku, apod. Neboj se být orientálním skvostem s nádhernými parfémy ze Zálivu.