Styl a móda

Objevte stahovací a zeštihlující prádlo, se kterým získáte krásnou postavu a vyšší sebevědomí

Chcete mít během chvilky o několik centimetrů méně? Toužíte po krásnější postavě? Právě pro vás je zde stahovací a zeštihlující prádlo.

Nekonečný boj o krásnou postavu

Každá žena touží po postavě, které bude slušet a dokonale sedět celý šatník. Bohužel velmi často se i přes diety a cvičení nedaří vytvarovat některé problematické partie. Především ty se pak stávají důvodem, proč se v některém oblečení necítíme sebevedomě a proč vyhledáváme spíše větší velikosti a střihy, které mají k módě plné sex-appealu daleko. Nekonečný boj o krásnou postavu je jinými slovy plný kompromisů a strachu z toho, že někdo zahlédne „faldík“. Pokud se nechcete ve výběru oblečení omezovat a chcete rychle vytvarovat křivky, řešením je stahovací a zeštihlující prádlo. Jak si vybrat to správné a jaké změny přináší? Máme pro vás několik velmi aktuálních tipů.

Neviditelné kouzlo

Během chvilky máte o několik centimetrů méně! Zní vám to skvěle? V tom případě vám ve výbavě nesmí chybět zmíněné stahovací prádlo. Můžete ho bez přemýšlení vzít pod šaty a užívat si ten krásný pocit. Nikdo samozřejmě váš malý trik neodhalí, pod oblečením nejsou vidět švy ani nic dalšího, co by vás prozradilo. Ploché bříško a krásně vytvarovaný zadeček můžete získat doopravdy jak mávnutím kouzelného proutku. Zapomeňte na to, že by stahovací prádlo bylo nevzhledné a nepohodlné. Stahuje boky, pas a břicho, nicméně stále je vhodné i pro každodenní nošení a mnoho modelů je ozdobených například krajkou. Rozhodně se tak za jeho nošení nemusíte stydět.

Stahovací prádlo

Pro výrazný stahující efekt

Každá máme jinou postavu, což je zapotřebí při výběru stahovacího a zeštihlujícího prádla vzít v potaz. Vždy záleží na tom, jak moc potřebujete kamuflovat a jaké partie chcete nejvíce stáhnout prádlem. Vhodný střih si vyberete snadno! Pokud chcete zpevnit nejen boky, ale také bříško a stehna, vyberte si prádlo s nohavičkami sahající až pod ňadra. Na první pohled vám může sice přijít, že je jeho navlékání složité, nicméně výsledek stojí doopravdy za to. Prádlo vyhladí veškeré nedokonalosti a vaše postava bude krásnější jak ve stoje, tak v sedě. Bříško bude pryč.

Stahovací prádlo

Příjemná změna

Kvalitní prádlo je prodyšné, příjemné a zajišťuje odvádění případné vlhkosti. Díky tomu si jeho nošení v kombinaci se zeštíhlujícím efektem zamilujete. A kam vyrazit na nákupy? Velmi široká nabídka na vás čeká na stránkách internetového obchodu intimia.cz. Objevte stahovací a zeštihlující prádlo a získejte možnost si opět užívat módu na 100 %. Ostatně pro oživení šatníku nemusíte ani opustit stránky zmíněného obchodu, který kromě spodního prádla přináší také pestrou nabídku stylové dámské módy a doplňků. Nic vám tak nebrání skutečně zazářit.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Dobrý den, stahovací spodní prádlo je senzační věc. Mám ho doma a sem s ním nadmíru spokojená. Kupovala jsem ho v e-shopu http://www.kalhotky-podprsenky.cz mají tam levné spodní prádlo. Pro vyzkoušení je to ideální a když vám to bude vyhovovat jako mě, tak pak třeba koupit nějaké dražší 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.