Styl a móda

Nudí tě tvůj pokoj? 3 super tipy, jak ho oživit!

Ať už bydlíš sama, nebo třeba s partnerem, jistě máš doma své místečko. Poradím ti, jak si svůj pokoj originálně zkrášlit, aby konečně přestal být nudný. Mám pro tebe hned 3 skvělé tipy, které dodají tvému malému království šmrnc.

Nudí tě tvůj pokoj? 3 super tipy, jak ho oživit!

Vsaď na veselé barvičky

S prostorem můžeš skvěle manipulovat prostřednictvím barev. Navíc pokud už se ti současná barva stěn nelíbí, přichází nejvyšší čas na změnu. Žlutá, růžová, modrá, fialová nebo zelená? Vyber si barvu, která je ti nejblíž. Se žlutými stěnami prostor opticky zvětšíš, díky růžové zase z pokoje uděláš vyloženě ženský prostor. Pohraj si i se sytostí odstínu, která působí hlavně na psychiku. Skvěle bude vypadat tmavá podlaha v kombinaci se světlými stěnami a naopak. Pokud chceš svůj pokoj zvětšit, sáhni po světlejším nábytku.

Samolepky na zeď si zamiluješ

Opravdu trendy doplňkem do interiéru jsou a budou samolepky na zeď. Miluješ Paříž? Nebo snad moderní hudbu? Žádný problém, nalep si na zeď třeba Eiffelovku či celou skupinu One Direction. Báječně vypadají také abstraktní motivy, zvířata, příroda nebo sportovní motivy. Ideálním místem pro samolepky je prostor nad tvým gaučem či postelí. Dají se také dobře kombinovat s vymalovanými stěnami, kdy společně dotváří celý design bydlení. Osobně jsem se zamilovala do samolepek zobrazující větve stromů, pohled na ně mě skvěle uklidňuje.

Můžeš volit jeden větší motiv, nebo se rozhodnout pro několik drobnějších. Super je, že aplikaci samolepky na zeď hravě zvládneš sama. Bílé, černé, červené, fialové nebo i pestrobarevné samolepky, vybírat lze ze široké škály provedení a motivů. Samolepky na zeď dokáží ve tvém pokoji navodit veselou, hravou nebo tajemnou atmosféru. Díky originální samolepce celému prostor vdechneš život a jasně vyjádříš vkus. Možná i tebe překvapí, jak dokáže samolepka celý pokoj změnit. A když chceš motiv vyměnit? Samolepku ze zdi snadno sundáš a poohlédneš se po jiném motivu. Zkrátka dokonalá samolepící dekorace na zeď.

Ideální samolepka na zeď pro fanynky 1D
Ideální samolepka na zeď pro fanynky 1D

Kousek romantické přírody u tebe doma
Kousek romantické přírody

Eiffelovka může stát u tebe doma
Eiffelovka může stát u tebe doma

Roztomile zamilovaný motiv
Roztomile zamilovaný motiv

Sáhni po trendy osvětlení

Nemůžu zapomenout ani na lampy, lustry a další světla, která jsou nejen praktickými pomocníky, ale také zajímavý doplňky. Koupíš je nejen v jednoduchém provedení, ale také jako pestrobarevné, které ti ve špatných dnech zlepší náladu. Zatímco u psacího stolu by si měla mít lampičku, u které budeš dobře vidět na práci, na noční stolek můžeš zvolit intimnější osvětlení, které ti navodí v pokoji romantickou atmosféru. Nemluvě o tom, že dnes si můžeš vybrat osvětlení, kterému můžeš měnit barvy. Není tedy problém osvětlit pokoj tak, aby vynikla jak barva pokoje, tak samolepky na zdech. Spojíš tím hned všechny tipy, které jsem představila! Tak neváhej, popusť uzdu fantazii a vylepši si bydlení.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.