Styl a móda

Novinky ve spodním prádle

Každá z nás ví, jak je těžké vybrat spodní prádlo. Nejen že by mělo být vyrobeno z kvalitního materiálu a mělo by přesně sednout, ale také by mělo být krásné na pohled. A to především tehdy, když tě v něm má vidět tvůj přítel. Jaké spodní prádlo je nyní v módě? A jaké novinky si nyní můžeš pořídit? To se dozvíš v dnešním článku určeném pro všechny dívky, které chtějí být in!

Kalhotky

U kalhotek stále vedou klasické bikiny i boxerky, velmi sexy pak budeš vypadat v tangách (především v těch s páskem na boku) a v kalhotkách s nižším pasem. U spodního prádla nyní převládají přírodní barvy (hnědá, krémová, bílá), ale nic nepokazíš ani výraznými barevnými kreacemi s proužky nebo geometrickými tvary. Rozhodně bys ale měla ze svého šatníku vyhodit kalhotky s infantilními obrázky, které sice mohou vypovídat o tvé hravé povaze, ale spíše si o tobě tvé okolí pomyslí, že jsi pořád malá holka.

%CODE1%

Podprsenka

U podprsenek si můžeš vybírat z rozsáhlé nabídky od push-upek přes neviditelné podprsenky po sportovní kousky a od podprsenek se zavazováním za krk po ty bez ramínek. Žhavou novinkou je nyní gelová podprsenka, která ti díky speciální gelové výplni zvětší ňadra. Gel je ukryt v bavlně, takže se nemusíš bát, že by tě chladil. Naopak: toto spodní prádlo skvěle přilehne ke tvému tělu, takže se v něm budeš cítit jako v bavlnce.

U barev platí to samé, co bylo zmíněno u kalhotek: in jsou stále světlé barvy a také fialová, můžeš si dovolit i podprsenku s potiskem nebo geometrickými tvary. Podprsenka může být hladká, velmi romanticky vypadají krajové podprsenky a novinkou je nyní štrasové spodní prádlo, které je ale vhodné pouze pro chvíle ve dvou.

Spodní prádlo pro baculky

Pokud tě trápí nějaká ta kila navíc, pak bys měla zkusit stahovací spodní prádlo. To ti pomůže postavu zformovat a ubrat ti opticky na váze. V kamenných obchodech i e-shopech si můžeš vybrat stahovací kalhotky, stahovací body, dokonce i bermudy nebo tuby, které jsou vhodné pod společenské šaty. Novinkou jsou nyní stahovací korzety, které ti pomůže v cestě za plochým bříškem, a také anticelulitidové spodní prádlo.

Spodní prádlo jen pro odvážné

I v tomto oděvním odvětví se můžeš setkat s poněkud šokujícími inovacemi. Jednou z nich je podprsenka, která tvému partnerovi napoví, že máš chuť na sex. A to jednoduše: prostě se vzedme na základě tvé tělesné teploty. Ta se totiž ve chvíli, kdy se vzrušíš, o něco zvýší. Tuto podprsenku vyrábí slovinská firma Lisca a její cena pohybuje kolem 800 Kč.

Z Austrálie k nám zavítalo i spodní prádlo, které ve tmě svítí. Jedná se o značku LuminoGlow, přičemž jeho cena se pohybuje kolem 500–800 Kč. Prádlo se vyznačuje nejen speciálním materiálem, ale i svými malými rozměry. A je ti asi zřejmé, že je určeno pro hrátky v posteli, kde budeš moci svého přítele touto kuriozitou ve světě spodního prádla mile překvapit.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Super super super. Konecně něco pro pohodlí bez otlačených boků od kalhotkových gum.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.