Styl a móda

Novinky v péči o nehty, se kterými se před ostatními blýskneš

Obdivuješ překrásné nehty fashion milovnic a blogerek, se kterými se chlubí na internetu? I ty můžeš takové mít, stačí pouze vědět, jak na to!

Drápky na chlubení

Prakticky každá žena touží po krásných nehtech, která okouzlí na první pohled a budou vypadat zdravě. Takový vzhled však vyžaduje dostatek péče a znalost aktuálních trendů, mezi které jednoznačně patří přirozenější délka a výrazné barvy. Ty je vhodné barevně ladit s outfitem a dalšími módními doplňky. Krásné nehty totiž nejsou pouze nějakou maličkostí, jsou výraznou součástí tvého image a vizitkou tvého stylu. V souvislosti s tím bych velmi ráda zmínila novinku na českém trhu, kterou je řada Semilac. Ta zahrnuje velmi zajímavé produkty a v neposlední řadě hybridní lak. Ten tvoří kombinace UV gelu a laku na nehty. Výsledkem je nejen krásná barevnost (vybírat můžeš z více než 100 barevných odstínů), ale také velká výdrž.

Nehtové studio u tebe doma

Již zmíněná nutná péče o nehty zabere pochopitelně pravidelně nějaký ten čas, nicméně nemusí být složitá, ve skutečnosti kvůli ní při troše šikovnosti ani nemusíš vytáhnout paty z domu. Jsi zvědavá, jak na to? Taková kvalitní sada na gelové nehty dokáže zázraky a plně zastoupí nehtové studio. Jak mávnutím kouzelného proutku se z tebe může stát nehtová designérka, pro kterou budou i ty nejdivočejší tutorialy z internetu hračkou. Co třeba sada na nehty od již zmíněné značky Semilac?

Obsahuje vše důležité pro to, aby sis zvládla vyrobit krásné nehty v pohodlí domova v profesionální kvalitě. Modeláž gelových nehtů je pro některé ženy velmi kreativním koníčkem a není se čemu divit, člověk si doopravdy může vyhrát, důkazem budiž i tato další sada na gelové nehty, která obsahuje kromě lampy a žárovek pochopitelně také všelijaké štětce a UV gely v zajímavých odstínech.

Když toužíš po kráse

Krásné nehty si skutečně zvládneš s bohatě vybavenou sadou na gelové nehty udělat doma, všude kolem je hromada inspirace a po chvilce cviku se i ty můžeš stát tím, kdo bude udávat trendy a u koho se budou ostatní ženy podivovat nad tím, jak si takové úžasné drápky zvládl vyrobit. Investice do sady se ti bohatě vrátí v momentě, kdy si spočítáš, kolik bys nechala v nehtovém studiu, nemluvě o tom, že tvoje služby určitě čas od času ráda využije i kamarádka, případně nějaká žena z tvého okolí. Byla by přece škoda nepodělit se o dovednost, díky které jsme my ženy krásnější.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.