Styl a móda

Nové kabelky Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton přichází s novou kolekcí kabelek Cruise 2011, které budou již brzy k dispozici. U nás se obchod nachází v Pařížské ulici. Vlastnit "Vuittonku" je prestižní záležitost (pokud jde tedy o originál), takže počítej s tím, že budeš muset sáhnout pořádně hluboko do kapsy. I tak je ale zajímavé podívat se na to, co si pro nás jedna z nejluxusnějších značek na světě přichystala.

Louis Vuitton na cestách

Jeden článek na téma Louis Vuitton kabelky na Kámošce již vyšel a zaměřil se hlavně na to, jak poznat fake. Na novou kolekci Cruise ve stánku asi jen tak nenarazíš. Svěží designy představující styl Louis Vuitton kabelek roku 2011 přímo svádí k tomu vydat se na nějaký road trip, třebaže si stále zanechávají ženskost, sofistikovanost a smysl pro detail. Kožené ozdůbky v podobě květin a třásní jsou dělané ručně. Pochopitelně kabelky nepostrádají klasický monogram LV.

%CODE1%
Cabas GM Vert
Cabas GM Vert
Cabas GM Blanc
Cabas GM Blanc
Besace Sabbia
Besace Sabbia
Pochette Rose
Pochette Rose
Pochette Vert
Pochette Vert
Louis Vuitton Pochette naživo
Louis Vuitton Pochette naživo
Louis Vuitton Cabas naživo
Louis Vuitton Cabas naživo

A kolik stojí?

Za model Pochette utratíte přibližně 25 tisíc Kč, Cabas stojí nemalých 46 tisíc Kč. Takové ceny se však u Louis Vuitton kabelek daly docela očekávat. Ušetřit můžete nákupem v zahraničí, nicméně opět pozor na padělky a inzeráty různých podvodníků.

Zdroj: www.louisvuitton.com / louisvuittonlover.blogspot.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.