Styl a móda

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Jsou mladé, bohaté, úspěšné, krásné a nyní i navrhují své vlastní kolekce. Řeč je o nejmladších sestrách Kim Kardashian. Ty naplno zhodnocují získaný úspěch své rodiny a dávají o sobě znát i Evropě. Tentokrát svou vlastní kolekcí!

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Dělají do módy

Kendall a Kylie jsou mladšími sestrami Kim Kardashian, které i přes svůj věk dokazují, že chtějí se podílet na vytváření nejen kolekcí, ale také hudby nebo knih. Poslední úspěchem je vlastní kolekce bot a kabelek, pro uznávanou módní značku Steve Madden. Už na jaře tohoto roku představily kolekci pro značku Pacsun, která se orientuje na street fashion. Kolekce pro Pacsun byla mimořádně úspěšná a několik Tentokrát se jedná o módu určenou pro náctileté.

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Kdo jsou Kendall a Kylie?

Nejen, že jsou nevlastními sestrami Kim, ale jsou také úspěšnými modelkami, spisovatelkami a především uznávané celebrity v USA. Kendall (18) se nechala slyšet, že chce vystoupit ze stínu své rodiny a chtěla by se probojovat v modelingu. V Evropě se o ní nejvíc začalo psát, když se spekulovalo o jejím románku s Harrym Stylesem z 1D. Kylie je mladší sestrou, která přes to, že ji je pouhých 16 let, tak už vydala knihu, chce také vydat své CD a začít hereckou kariéru. Pokud fandíš mladé módě, tak rozhodně omrkni stránky www.stevemadden.com, kde můžeš vidět jejich celou kolekci.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.