Styl a móda

Nová jarní kolekce bot Napapijri

Počasí se začíná konečně probouzet z nekonečně dlouhé zimy a jaro klepe pomalu na dveře. S jarem přichází ideální příležitost k obměně šatníku každého z nás.

Konečně můžeme odhodit zimní bundy a kabáty a kozačky a jiné zimní boty uschovat do příští zimy konečně do krabic. Snad každý se těší, že nebudeme muset na sobě najednou nosit několik vrstev oblečení.

Do skříně můžeme také odložit šály a čepky s rukavicemi. Místo si ve volném čase projdeme jarní výbavu, která se nachází z minulých let v našich šatnících. Vytáhneme jarní sáčka, svetříky, mikiny i vesty. Jaro je také ideální příležitostí k nákupům a obměně či doplnění našich šatníků. Nakupování můžeme považovat také za dobrý způsob odreagování, stačí, když vyrazíme nakupovat se svými kamarádkami.

S nástupem hezkého počasí přichází sezóna lehkých a slušivých bot.

Tímto způsobem můžeme spojit užitečné s prospěšným. Každá dobrá kamarádka nám ráda doporučí či řekne svůj názor, zda nám oblečení či boty, které si zrovna vybíráme, sluší či ne. Pokud máme s kamarádkami alespoň trochu stejný vkus, můžeme se tak vyvarovat řadě nepříjemností a trapasů. Kamarádka nám ráda poradí, také pokud si nejsme sami jisti, které boty se hodí k sukni či kalhotám, které si chceme obléci na příští pracovní schůzku. Velmi pohodlný způsob nakupování přináší v poslední době nakupování přes internet.

Nová jarní kolekce bot Napapijri je přehlídka veselých barev.

Boty Napapijri vybraná přes internet může být díky Vašemu pečlivému výběru stejně kvalitní jako ta obuv, kterou si vybíráme v kamenných obchodech. Jaro přináší do obchodů s obuví právě v tomto období novou kolekcí bot. Vybírat si můžete jak z balerín, tak nejrůznějších polobotek či vycházkové obuvi. Inspiraci můžete čerpat na této webové stránce: www.stroll-obuv.cz. Při výběru nových bot nezapomínejte především na kvalitu a pohodlnost bot. Bude-li se Vaše noha v nových botách cítit pohodně, budete i Vy se cítit více než dobře. Pohodlné boty přináší také kolekce značky Napapijri.

Boty na klínku se skvěle hodí k šatům a jsou navíc i pohodlné.
Boty na klínku se skvěle hodí k šatům a jsou navíc i pohodlné.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.