Styl a móda

Nošení pěkného domácího oblečení není rozmarem

V čem chodíte doma, když přijdete z práce? Odbýváte se starým otrhaným oblečením? Neděláte dobře. Povíme vám proč.

Byť jsme již takřka 30 let po převratu, některé věci se mění stále jen těžce. Oblékání na doma k tomu náleží. Stále ještě inklinujeme k tomu, abychom na doma nosily již obnošené oblečení, které vyšlo z módy a má nějaký ten šrám. Opomíjí nás skutečnost, která je s pěkným domácím oblečením spojena. Hezké domácí oblečení přináší totiž jisté výhody.

Že se vůbec nepřevlékáte? Tak to děláte úplně špatně. Převlékání se do domácího oblečení není jen tak z rozmaru. Je to z praktických a hygienických důvodů. Kromě toho se pak v závislosti na to, jak oblečení vypadá, můžete i cítit.

Budete se v něm cítit lépe

V pěkném domácím oblečení se budete cítit lépe, dokonce i více atraktivní. Zvedne vám sebevědomí. Správně však ani neděláte, když si doma obléknete rovnou pyžamo. Podvědomě si navodíte odpočinkovou a spací náladu. Pokud na vás o víkendu přeci jen čeká nějaká práce, moc toho v pyžamu neuděláte. Impuls svému mozku odešlete tím, že i když jste doma, oblečete si domácí oblečení, umyjete se, učešete se a jinak upravíte. Dalším pozitivem pěkného domácího oblečení je i to, že se nemusíte obávat nečekané návštěvy.

Jak vybírat domácí oblečení?

Domácí oblečení s vybírejte podle toho, jak se v něm cítíte. Mělo by být volné, klidně i o dvě čísla větší, ale ne přespříliš a mělo by být i pohodlné. Kalhoty by neměly mít pevnou gumu v pase, to samé platí i u ponožek, které by vás neměly škrtit. Vyhněte se umělým prvkům. Vyberte si měkký, jemný a dobře prodyšný materiál, který dovolí vaší pokožce dýchat a bude odvádět pot od těla. K těm nejlepším patří funkční materiály, bavlna, vlna a rovněž i bambusové vlákno. Velmi příjemné, byť dražší, jsou oděvy vyrobené z kašmírové směsi. Nepodceňujte ani sílu barev. Přírodní pastelové odstíny pozitivně působí na lidskou psychiku a navozují pocit domova.

Širokou nabídku oblečení nejen na doma naleznete v e-shopu Luxusnipradlo.cz.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Taky nosím doma pěkné oblečení, ne jen nějaké oprané a vytahané a je mi jedno, že jsem doma sama. Nosím to pro sebe, abych se cítila dobře. Nekupuji si ale žádné drahé oblečení. Vše nakupuji ze second handu https://www.onlinesekac.cz/ kde ovšem mají taky pěkné oblečení.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.