Styl a móda

Nejžhavější kombinace barev na přelom zimy a jara

Chceš zazářit navzdory počasí, které se mění ze dne na den? Přináším ti malou módní inspiraci, díky které si vybereš ty nejlepší barvy pro tvůj outfit ještě dnes!

Které barvy jsou letos top a které kombinace spolu letos nejlíp sednou? Nabízím ti výběr těch „top“, ze kterých si určitě vybereš! Hodí se na ples, rande a koneckonců – i když s výjimkami – třeba i na zbývající zkoušky ve škole.

Black & Gold

Se zlatou má většina z nás tendence šetřit. To ale letos není třeba, spíš naopak! Tuto sezónu je zlatá nejžádanější z kovů, a to především v kombinaci s černou, díky které nevypadá lacině, ale naopak luxusně a draze. A sluší téměř každému!

Nádherné šaty Anne dodávají na půvabu.
zdroj: blogspot.com

Černo-zlatá na přehlídkových molech. Jak se ti líbí tyto kombinace?
zdroj: littlemoonlover.blogspot.cz

Černo-zlatý outfit
Jednoduché, elegantní a dokonalé spojení černo-zlaté.
zdroj: pinterest.com

Prsten
Šperky v černo-zlaté kombinaci ti přidají na úrovni
zdroj: ladybojangle.files.wordpress.com

Pokud zvolíš tuto kombinaci barev, doporučuju nekombinovat už s žádnou další, především s dalšími kovy! Stříbro nebo měď jsou totálně tabu. To samé platí v líčení – zlato-černá je sama o sobě natolik výrazná, že nesnese nijak barevné tóny. Proto vol přirozené rty a oči vykresli černě (pokud jsi světlejší typ, fungovat bude i hnědá či nazlátlá barva stínů). Z materiálů na tuto kombinaci vřele doporučuju satén – krásné splývá a podpoří luxusní vzhled celého modýlku.

Red & Nude

Velmi elegantní a vůbec ne nudná letošní novinka! Doteď se během plesových sezon kombinovala červená především s černou či zlatou, letos jí však parťáka dělá nude, tedy jinými slovy béžová či tělová. Kombinace poněkud nepředvídatelná a velmi okouzlující! Může být podávaná ve slavnostní i „business“ náladě.

Nude a červená doplněné bílou. Holčičí i sexy!
Nude a červená doplněné bílou. Holčičí i sexy!
zdroj: bp.blogspot.com

Lodičky
Klasika tak trochu neklasicky.
zdroj: usredbottomshoes.net

Celebrity styl
Móda z červeného koberce – rudé šaty doplněné lodičkami v nude barvě.
zdroj: yimg.com

K této kombinaci je fajn doladit i zbytek vzhledu – kouzelné budou červeně nalakované nehty nebo šťavnatě červené rty. A pokud chceš přidat ještě jednu barvu, doporučuji bílou. Červená a nude bude slušet především hnědovláskám.

Bordeaux & Black

Nejelegantnější a nejtajemnější kombinace letošní zimy. Tmavě fialová až červená a černá je vážně sexy, ale zároveň i sofistikovaná – je tedy nějaký důvod ji nezvolit? Slušet bude tmavovláskám i blondýnám.

Tajemná
S žádnou jinou barevnou kombinací nebudeš vypadat tak záhadně.
zdroj: fashioninspo.com

Elegantní psaníčko
Maximálně elegantní psaníčko.
zdroj: tumblr.com

K fialovo-černé kombinaci krásně ladí tmavé nehty, které ale samozřejmě vyžadují naprostou preciznost ve zpracování – doporučit mohu tmavě vínovou, bordó i hnědou, rozhodně ale ne příliš do červena. Vedle rozhodně nešlápneš ani s kouřovým líčením očí a třeba i koženými doplňky – ať už jde o rukavičky či kabelku. A jaké barvičky sis na letošní plesání vybrala ty?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.