Styl a móda

Nejlepší modely slunečních brýlí značky Ray-Ban

Uvažujete o nových slunečních brýlích? Ochrana zraku je nesmírně důležitá. Sluneční brýle navíc dotváří vzhled nositele. Můžete v nich zkrátka a jednoduše vypadat skvěle. Vybírat lze ze spousty modelů. Naším tipem jsou sluneční brýle známé značky Ray-Ban. K dispozici jsou v mnoha zajímavých provedeních. My některé oblíbené modely podíváme mnohem podrobněji. Vybírat budeme z nabídky eshopu Duosshop.cz.

Ray-Ban AVIATOR CLASSIC

Pilotky se řadí mezi tradiční brýle, které pochází z takzvané kovové doby. Prodávaly se jako klasické brýle, které mají poměrně konzervativní tvary. Modely Ray-Ban AVIATOR CLASSIC se vyznačují právě oním konzervativním, ale velmi zajímavým pojetím. Vybírat lze z variací vyznačujících se různými druhy skel. Volit je lze třeba v klasické černé, šedé, modré nebo hodně oblíbené polarizační či v hnědé barvě.

Ray-Ban BLAZE CLUBMASTER

Poměrně oblíbené jsou sluneční brýle Ray-Ban BLAZE CLUBMASTER. Jedná se prakticky o klasiku z 50. let, jež byla opět oživena. Vynikající jsou především pro lidi mající trojúhelníkovitý typ obličeje. Plastové obroučky umí dokonale kopírovat přirozený tvar obočí. Z plastu jsou vyrobeny také nožičky. Výborné jsou tyto brýle také pro lidi s poměrně úzkou bradou a čelem. Cítit se v nich budete příjemně jak při každodenním nošení, tak i na nejrůznějších akcích, kde byste se bez stylových slunečních brýlí prostě neobešli.

Ray-Ban NEW WAYFARER

Víte, jaký je nejprodávanější model pánských brýlí? Ano, hádáte správně, jedná se o model Ray-Ban WAYFARER. Světlo světa spatřily tyto brýle už v roce 1956. Hodně se používaly také v osmdesátých letech. Nyní opět zažívají renesanci. Specificky vykrojený tvar brýlí určitě zaujme. Jsou považovány za model, který je jakýmsi mezistupněm v přechodu z tenkých obrouček na ty bytelnější. Vybrat si je i předchozí variace můžete na duosshop.cz.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.