Styl a móda

Nejlepší dárek pro každou ženu? Kabelka, se kterou bude šik!

Ideální dárek? Pro ženu je to jednoznačně módní doplněk v podobě kabelky. Je úplně jedno, zda-li si pěkný kousek od někoho přeje, nebo se rozhodla udělat si radost sama.

Móda je plná inspirace

Na seznamu ideálních dárků pro ženy až nebezpečně často chybí móda. Dost možná je to způsobeno tím, že pokud překvapení vybírá muž, chybí mu odvaha a dostatečný vkus. Zkrátka má strach, že vybere špatně. Bojí se nevhodné velikosti, příliš odvážného vzoru a tak dále. Je to velká škoda, protože dobře vybraný módní kousek dokáže udělat radost snad každé milovnici nových trendů. A jak je ostatně známo, oblečení a módních doplňků není v šatníku nikdy dost. Řešení? Zaměřit se na takovou oblast, kde lze udělat možných přešlapů co nejméně.

Pro kabelky máme slabost

Bezpečnou oblastí, kam zabrouzdat při výběru dárku, jsou jednoznačně stylové kabelky. Není těžké shodnout se na tom, že hned vedle bot patří kabelky ke slabotem všech žen. Alespoň já to mám tak, že jakmile se do nějaké kabelky zamiluji, mám ji v hlavě nonstop – prakticky do doby, než si kabelku sama pro radost koupím, nebo než mi ji pořídí například k narozeninám či výročí partner. Sám může jako někdo, kdo se mnou tráví nejvíce času, mezi novinkami vybrat hezké kabelky a tašky. Mám jednoduché preference. Když se jedná o elegantní kabelku s propracovanými detaily, jsem absolutně nadšená.

Jaké jsou nové módní trendy?

Přeci jen si pro hledání dárku dovolím menší inspiraci. Módní trendy se rychle mění, tak trošku svěžích tipů rozhodně neuškodí. Co si při výběru pohlídat a jak by kandidátka na dárek měla vypadat? Je důležitá také praktičnost, nebo nehraje roli? Moderní kabelka musí na pohled vypadat luxusně. Upřímně jsem přesvědčená o tom, že právě určitý punc exkluzivity dokáže přitáhnout pozornost a tolik žádaný sex-appeal. Opravdu kvalitní kabelka se zlatými prvky vůbec nemusí být drahá. Důkazem jsou modely značek David Jones či Delami Alexia. To, zda-li je kabelka přes rameno, je již vedlejší. Kabelky přes rameno jsou obecně praktičtější.

Kabelka do ruky se hodí pro romantické procházky, důležité schůzky a večerní akce. Při výběru berte ohledy nejen na vzhled, ale také na přesnou velikost. Přeci jen každá žena s sebou potřebuje nosit jinou výbavu. Nacpat hromadu potřebných věcí od kosmetiky po mobil by u elegantní kabelky do města neměl být problém. Společenské a plesové kabelky musí zůstat v rámci možností praktické.

Nechte se okouzlit

Přibrat do módní sbírky novou kabelku je vždy památným okamžikem. Vždyť s přírůstkem lze dělat tolik věcí! Objeví-li se ve vašem šatníku elegantní kabelka, nebojte se využití pro každodenní nošení i večerní akce. Nemusíte vlastnit hned dvacet modelů, třebaže by to nebylo od věci. Cílem je mít kabelku, se kterou si budete rozumět. Je již pouze na vás, jakou si vyberete, případně o jakou si někomu řeknete. V každém případě máte jistotu dárku, který v drtivé většině případů udělá velikou radost.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.