Styl a móda

Nedáš bez mobilu ani ránu? Pořiď mu stylové pouzdro, které ho i ochrání

Chceš, aby byl tvůj mobil stylový a zároveň chráněný před poškozením? V tom případě pro tebe mám pár opravdu povedených tipů.

Pro nešiky i milovnice stylu

Pokud chceš být v kontaktu se světem, je mobilní telefon v dnešní době prakticky povinnou výbavou. Už dávno to není jen přístroj na telefonování. Stal se z něj bezedný zdroj informací a zábavy. Patříš-li mezi lidi, kteří ho nedají z ruky a mají ho neustále u sebe, určitě budeš souhlasit s tím, že je také módním doplňkem. Jeho vzhled dokresluje image a je skvělé, když ladí s outfitem. Bohužel neustálým nošením vystavujeme mobil riziku poničení. A věř, že pohled na rozbitý displej dokáže zabolet. Naštěstí je tady velmi zajímavé řešení. Každá majitelka mobilního telefonu by měla zapřemýšlet nad pořízením ochrany v podobě stylového příslušenství. Různá pouzdra na mobily, obaly a kryty jsou nejen krásné, ale některé z nich také plní ochrannou funkci. V kombinaci s ochrannou fólií na displej se jedná o opravdu chytré opatření proti poškození. Používáním takového příslušenství nemůžeš nic zkazit. Skvělý bonusem je pochopitelně také fakt, že mobil ti vydrží déle jako nový. Jaké kryty na mobily jsou zrovna v kurzu?

Tvůj vkus na prvním místě

Motiv krytu by měl být originální a měl by být v souladu s tvým vkusem. Pokud nevlastníš úplně nějaký méně obvyklý model mobilu, kryt snadno seženeš. Ostatně stačí se podívat na nabídku krytů na mobilní telefon iSaprio Fresh série. Kromě kvalitního zpracování se můžeš těšit na hodně vychytané a elegantní designy.

Že ti žádný z široké nabídky motivů nepadl ihned do oka? To vůbec nevadí, můžeš mít kryt s vlastním potiskem! Budeš tak mít 100% jistotu v tom, že stejný kryt nikdo jiný nemá. Sama si nahraješ fotku a vybereš text. Netřeba snad říkat, že se jedná o opravdu originální dárek na zakázku.

Kryt podle nálady

Skvělou výhodou krytů na mobil je to, že je můžeš střídat podle aktuálního rozpoložení. Sama mám několik krytů, které střídám podle toho, kam jdu a jak se cítím. Některá pouzdra jsou vhodná pro volný čas, další působí luxusně a jiné mají smysl pro humor.

V případě, že chceš v personalizaci mobilu udělat ještě krok navíc, zaměř se na příslušenství pro mobil. Co takhle selfie blesk? Nebo reproduktor, který ti umožní uspořádat párty klidně v parku? Možností je opravdu celá řada. Prozkoumej je detailně na stránkách internetového obchodu ePouzdro.cz, kde najdeš také všechny výše zobrazená pouzdra. Samozřejmostí je rychlé doručení a možnost vrácení zboží do 30 dnů. Tak neváhej, vždyť mít stylový mobil je jednoduché, když víš, kde nakupovat.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.