Styl a móda

Necháš se okouzlit italskou kabelkou od Tuscany Leather?

Zamilovat se do krásné kabelky je tak jednoduché. Využij i ty předvánoční čas a doplň svůj šatník o novou lásku. Kožené kabelky Tuscany Leather jsou novinkou na trhu a přináší nevídanou porci stylu. Padnou do oka i tobě?

Stylově od 19. století

Důraz na tradice a ruční výrobu je v kurzu, ale v případě italských kabelek Tuscany Leather se nejedná jen o reklamní řeči. I když se jejich styl vyvíjí a reaguje na nové potřeby týkající se nošení, vychází celá filozofie z postupů a péče sahající až do 19. století. Klasické vzory jsou v kontrastu s moderním pojetím doopravdy šik. Přičti si k tomu nejjemnější kůži, ruční kontrolu kvality, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a je ti jasné, že tyhle kožené kabelky chtějí na českém trhu něco dokázat.

Kabelka může být i praktický hřích

Přemýšlíš-li nad investicí do kožené kabelky, nenech se unést pouze krásným designem. Novou kabelku nepořizuješ každý den a pokud existuje žena, která takovou možnost má, tak jen tiše závidíme. Tuscany Leather sází na to, že výrobek by měl nejen vydržet několik let, ale zároveň být každodenním společníkem. Co to znamená? Zapomeň na imitace kožených kabelek, kterým se v nejlepším případě utrhne ucho a pohřbíš je na dně skříně. Pokud hledáš nadčasovost, jsi v případě Tuscany Leather na správné adrese. Vlastnit dva až tři prvotřídní kousky zachrání každý tvůj outfit.

V nabídce Tuscany Leather najdeš kožené kabelky pro každou příležitost
V nabídce Tuscany Leather najdeš kožené kabelky pro každou příležitost

Vede hnědá, černá a červená

Zima klepe na dveře a trendy již dávno rozdaly všechny karty. Ve světě dámských kabelek kralují hnědé, černé a červené odstíny. Klasická koňakovka nezklame bez ohledu na trendy, protože přirozený vzhled kůže působí luxusně. V rafinované kombinaci s párem elegantních kozaček podobného odstínu máš boj s módou vyhraný. Italské kabelky dokáží překvapit nápaditými detaily, které můžeš snadno sladit s aplikacemi na kabátu. O čem mluvíme? Například o zlatých doplňcích a střapcích modelu koženého psaníčka Audrey z dílny Tuscany Leather. Zima je skvělou příležitostí užít si vrstev, šál, čepic a klobouků. Nepropásni módní příležitost s puncem elegance.

Kožené psaníčko Audrey z pravé kůže je velmi elegantní
Kožené psaníčko Audrey z pravé kůže je velmi elegantní

Kabelku nos v ruce i přes rameno

V nabídce značky Tuscany Leather najdeš italské kožené kabelky s možností nošení v ruce nebo přes rameno. Oblibě se těší taky kabelky, které kombinují oba typy úchopů. Díky praktickému uchu kabelku raz dva vezmeš do ruky, když spěcháš. Ramenní popruh zase využiješ, když máš plné ruce.

Tuscany Leather je nováčkem na českém trhu, ale rozhodně ne nováčkem ve výrobě kabelek. Má jasný cíl. Dokázat, že italské kabelky z pravé kůže nabízí kvalitu s cenovkou, která je dostupná pro každou milovnici stylu a elegance.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.