Styl a móda

Názor kluků na módní doplňky

Móda neustále diktuje nové aktuální trendy, kterých se určitá míra žen snaží držet. Vždy se servírují nové trendy z oblasti módy i módních doplňků, které určité období panují na předních příčkách. Většinou je s tím spojené, že se určitý trend musí klukům zákonitě líbit, i když vždy tomu tak být nemusí. Chceš znát názor kluků na módní doplňky? Čti a dozvíš se víc.

Korálky a etno náramky jsou podle kluků něco strašného! Nebo to snad vůbec neplatí?

Raději méně než více

“Když se mě má holka při výběru doplňků ptá, co se k ní lépe hodí, odpovím jí vždy, ať zvolí decentní módní doplňky. Ženám sluší jemné náušnice a takové normální řetízky, než nějaké obří. Z mého pohledu se mi zdají holky, které nosí masivní módní doplňky spíše komické, než aby byly IN.” Ukončuje svůj názor dvacetiletý Roman.

K holce to musí sedět

“Svým způsobem neodsuzuji nic, co si holky na sebe vezmou, ale musí to k nim padnout. Prostě pokud to nějak na té holce nesedí a bije to do očí, pak to s módou nemá co společného. Pamatuji si jednu drobounkou holčinu, která na sobě měla hodně, ale opravdu hodně výrazné náušnice, řetízky, dva masivní náramky, kabelku, jako když se chystá do banky :-), mouchové sluneční brýle a k tomu čelenku. Prostě to bylo nepřirozeně splácané a nesedělo to k ní. Spíš jsem se tomu musel smát. Lépe by udělala, kdyby módní doplňky zmenšila a snížila množství. Pak by to vypadalo lépe. Ale zase jsou ženy, ke kterým módní doplňky ve větším množství sedí. Takže holky noste to, co fakt k vám sedí.” Dává své doporučení šestadvacetiletý Michal.

Extrémy mě odrazují

“Extravagantně oblečené a doplněné holky mě neuchvacují. Je tomu spíše naopak. Když kolikrát vidím ty jejich obrovské nebo miniaturní kabelky, brýle, tak mě to spíš odrazuje, ačkoliv je ta holka hezká. Přitom by stačilo málo. Vždyť střední kabelky a normální brýle mají daleko větší kouzlo, než extrémy. Je fakt, že jsem chlap a nevyznám se asi v módě tak, jako něžné pohlaví, ale tohle mi módní nepřijde. Mnohem víc mě zaujmou neutrální módní doplňky, než nějak extravagantní.” Říká svůj pohled dvaadvacetiletý Jan.

%CODE1%

Korále? Možná tak pro babičky

“Stalo se mi, že jsem na ulici potkal tak šestnáctiletou holku, která byla pěkná. Všechnu svou krásu ale zazdila tím, že měla na sobě korále, které by se spíš hodily k babičkám. Nechci se holek nějak dotknout, ale měly by si uvědomit, že jejich módní doplňky by měly vystihovat jejich věk, né být o několik kroků vzadu nebo napřed. Dle mě korále přidávají na věku a myslím si, že ten kdo velel módní trend korálů pro mladé holky, musel zešílet.” Kritizuje módní diktaturu čtyřiadvacetiletý Pavel.

Holka nemá vypadat jak dítě

“Módní doplňky u holek nemají být rozhodně infantilní. Pokud si osmnáctka vezme na sebe něco s potisky dětských hrdinů a ještě se nese jak nějaká celebrita, je spíš k smíchu. Jako k jedenáctileté dívce tyhle potisky patří, ale u holek, které chtějí být módní, nemají co dělat. Jako růžová kabelka s potiskem kresleného zvířátka a růžový pásek opravdu vytváří legrační dojem. Takže být holek, stranil bych se doplňků v dětinském stylu.” Vyjadřuje svůj pohled na módní doplňky osmnáctiletý Milan.

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • zrovna jsem četla tento článek s přítelem a ten rozhodně nesouhlasil s názorem Pavla ohledně korálů a nepřijde mu do hlavy proč muže, který vidí hezkou slečnu co se mu líbí dokáže odradit doplněk z perel… ostatně jsem ráda , že mám normálního přítele a holky hlavně nechoďte s těmihli blbci kteří kritizují všechny maličkosti jinak článek byl spíše k zasmání.. 🙂

  • Souhlas s tipsy, chápu, když se klukům na holkách něco nelíbí,ale posuzovat módní doplňky?:D Tenhle Roman snad v životě neměl holku…
    jsem fakt ráda za svýho přítele a za to,že mi do toho nekecá!

  • tak a nazor dalsiho kluka, me se nelibi kdyz ma holka napriklad 5 a vic prstenu, nebo i ctyri pokud jsou vetsi, ale kdyz ma holka treba nekolik tenkych naramku, treba i koralkovych, tak se mi to zda krasny a sexy…myslim ze je to ale o nazoru kluka, ja proste vitam kdyz holka nosi naramky a nejakej ten retizek a nemam moc rad prstynky nebo velky hodinky…ty e mi vazne nelibi

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.