Styl a móda

Napište si Ježíškovi o dárky, které vám udělají radost

Vánoce se kvapem blíží a pokud jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas sepsat si seznam věcí, které byste chtěli pod stromečkem najít. Usnadníte tím práci lidem ve vašem okolí, kteří vás chtějí obdarovat něčím, co vám udělá radost.

A pokud vám chybí inspirace, připravili jsme si pro vás několik tipů na dárky, které udělají pod stromečkem radost každému.

Oblečení a hodinky od jedné značky

Rádi se oblékáte do značkového zboží? Zkombinujte svou vášeň k oblečení s vášní k hodinkám a napište si Ježíškovi o elegantní a kvalitní hodinky Diesel. Skvěle doplní váš outfit od stejné značky, ale samozřejmě se dají kombinovat s čímkoliv jiným. Darující bude rád, že vás může obdarovat něčím co využijete a budete používat každý den. A vy naopak oceníte, že při každém pohledu na ciferník, si vzpomenete na člověka, který vám dané hodinky dal.

Hodinky vhodné k obleku i dámskému kostýmku

Ale pozadu samozřejmě nezůstanou ani pánové. Hodinky jsou totiž základní položkou každého šatníku a skvěle doplní libovolný outfit. Elegantní, ale zároveň i praktické, jsou hodinky značky Timex. Naštěstí se tato značka neorientuje pouze na výrobu pánských modelů, a každá žena, která miluje kalhotové kostýmky, si u značky Timex přijde na své. Minimalistické, přesné a elegantní. Přesně takové totiž hodinky Timex jsou. 

Zdroj obrázku: Jarva Jar / Shutterstock.com

Elegantní, pohodlné a jakékoliv jiné

Od hodinek se volně přesuneme k dalším dárkům, které pod stromečkem většina z nás, ráda najde. A to jsou měkké dárky. Ano, v dětství jsme nad nimi ohrnovali nos, ale s přibývajícím věkem nám dělají stále větší a větší radost. Nedílnou součástí našich každodenních životů je totiž oblečení. A čím pohodlnější a kvalitnější je, tím je samozřejmě lepší. 

Zdroj obrázku: Farknot Architect / Shutterstock.com

Pokud patříte k lidem, kteří si potrpí na hezké oblečení, rozhodně neváhejte, vyberte si, co se vám líbí a vašim blízkým pošlete odkaz na e-e-shop nebo s nimi vyrazte na nákupy. Výhodou dospělosti totiž je, že pod stromečkem můžete najít přesně takové oblečení, které se vám líbí. 

Šperky jsou sázkou na jistotu

Další kategorií dárků, které pod stromečkem rádi najdete třeba právě vy, jsou šperky. Jak zpívala již Marilyn Monroe, šperky jsou nejlepším přítelem žen. Ale nejenom žen. I někteří muži se nebojí dát najevo, že své tělo rádi zdobí, a kromě hodinek si potrpí také na prsteny, náramky a řetízky. Šperky jsou jedním z dárků, které vám vydrží navždy. 

Nechte se tedy potěšit a k Vánocům se nechte obdarovat šperkem, který již jen tak nesundáte. Stejně jako v případě hodinek, kdykoliv se na daný šperk podíváte nebo se jej dotknete, vzpomenete si na člověka, od kterého jste ho dostali.

Vybavení do domácnosti

Rekonstruovali jste letos byt a potřebujete si dokoupit nějaké vybavení do domácnosti? Vaše načasování by snad ani nemohlo být lepší. Pokud totiž patříte k lidem, které je těžké obdarovat, tím, že vašim milovaným poskytnete možnost koupit vám něco praktického do bytu, uděláte radost jak jim, tak také sobě. Informujte svou rodinu o tom, co vám chybí a nechte je, ať toho využijí a k Vánocům vám darují něco, co bude praktické.

Vezměte letošní Vánoce do vlastních rukou a sepište seznam dárků, o kterých víte, že vás potěší. Tím se vyhnete nečekaným překvapením a dárkům, které stojí majlant, ale vy je po Štědrém dnu uložíte do skříně a víckrát se na ně již nepodíváte, protože se vám zkrátka nelíbí. Vánoce jsou nejenom svátky klidu a pohody, ale také štěstí. 

Jděte mu tedy naproti a své blízké nasměrujte správným směrem. Tak budete mít radost vy, protože dostanete to, co jste si přáli, tak i vaši blízcí, kteří vám správně zvoleným dárkem udělají radost.

Zdroj úvodní fotografie: Tijana Moraca / Shutterstock.com

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.