Styl a móda

Načerpej kabelkovou inspirace pro hezké počasí

Po dlouhé zimě přijde konečně několik měsíců, kdy odhodíme bundy a užijeme si příležitost kombinovat pestré kousky oblečení, bot a třeba i kabelek, který mají letos doopravdy co nabídnout!

Trendy pod drobnohledem

Na strach z pestrých barev a výrazných potisků můžeš zapomenout, protože právě ty budou mít nadcházející sezónu hlavní slovo. Bezstarostný look skvěle oživíš jednou výraznější kabelkou, u které nesmíš zapomenout ani na praktické využití. Značkové kabelky myslí na to, kam si schováš brýle, doklady, mobil a všechny další drobnosti, které s sebou nosíš. Podívej se na aktuální trendy a odhal, jaké kabelky si pro tebe přichystaly známé značky.

Adidas ve znamení retro stylu

Adidas kabelky jednoznačně nadchnou sportovně založené slečny, které nechtějí měnit kabelku stokrát denně. Jejich design neurazí jak ve škole, tak třeba na procházce po městě či na večírku v klubu. Kabelky od Adidas jsou navíc zárukou kvality a v poslední době i velmi líbivého retro vzhledu. Proužky podtrhují tvar a dodávají kabelkám Adidas jejich charakteristický image.

Kabelky Dakine plné vychytávek

Dakine je specialistou na všechny možné kapsičky, obaly, batohy a praktické kabelky, kterým ale nechybí šmrnc. Poslední kabelky Dakine zaujmou nejen originálními vzory v pastelových tónech, ale také řadou vychytávek. Některé modely mají speciální kapsu s fleecem na iPad, vypolstrovaný prostor pro notebook různých rozměrů, klopu na magnet a hromadu malinkých kapsiček. Díky nastavitelným popruhům je navíc nošení kabelek Dakine velmi pohodlné, i když v nich máš těžší náklad.

Vans nejen na skateboard

Myslíš si, že kabelky Vans jsou jen pro fošnařky? Tak to se pleteš, protože poslední kousky jsou až překvapivě elegantní. Zajímavé designy zaujmou na první pohled a nenechají na pochybách nikoho, kdo považoval kabelky Vans jen jako sportovní doplněk. I přes šmrncovní vzhled nabízí kabelky dostatečný objem, takže do nich klidně uschováš i nákup z obchodu. To už je pořádné slovo do pranice!

Vans kabelky

ROXY nikdy nezklame

Populární značka je symbolem pohody a stylu, který se odráží i na sympatických kabelkách Roxy. Vsadit můžeš na nespornou kvalitu a v neposlední řadě také na autentické vzory. Roxy je tady pro všechny slečny už přes 20 let a moc dobře ví, co dělá. Pokud by tě přece jen kabelky Roxy omrzely, mrkni na širokou nabídku praktických tašek. Podobné jen tak někde nenajdeš. Taška se hodí třeba i na romantický piknik, výlet do přírody nebo dovču.

Roxy kabelky

Kabelková sezóna začíná

Teď je ten nejlepší čas, kdy si vybrat kabelku za férovou cenu a vědět, že bude připravené sloužit s nástupem sluníčka. Díky různým stylům a provedením není problém vybrat si kabelku, do které schováš přesně to, co potřebuješ. Je úplně jedno, jestli je to jen nějaké líčení, nebo rovnou tablet.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.