Styl a móda

Na výpravě za originální a kvalitní kabelkou, kterou si tvůj šatník zamiluje

Originální a kvalitní kabelkou se ráda pochlubí každá žena. Co by taková kabelka měla splňovat a jaké jsou aktuální trendy?

Elegance na prvním místě

Dámská kabelka je bez diskuze nepostradatelnou součástí šatníku, pomocníkem při nošení všech ženských nezbytností a v neposlední řadě také doplňkem, díky kterému máme možnost prezentovat náš vkus. Není těžké shodnout se na tom, že kabelka zkrátka patří do povinné výbavy každé milovnice módy a její výběr se nezřídká stává vášní. Ideální je pochopitelně vlastnit hned několik modelů pro různé příležitosti a styly. A jaké jsou vlastně aktuální trendy pro tuto sezónu? V hlavní roli jsou jednoduché tvary a elegance! Módní diktát zní jasně, důraz je kladen na střídmost a sladění oblečení (například kabátu) s barvou kabelky.

Inspirace pro tvůj look

Stejně jako dokáže krásná kabelka celý tvůj look pozvednout na novou úroveň, dokáže levně vypadající doplněk z nekvalitních materiálů vše dokonale shodit. Při výběru kabelky je tak zapotřebí dávat pozor na to, aby byla vyrobena s maximální péčí a důrazem na detail. Právě z tohoto důvodu jsem si při hledání inspirace vybrala český atelier BARBO, který při výrobě kabelek klade důraz na dokonalé dílenské zpracování, originální design a ty nejlepší materiály. Důkazem je pohled na novou kolekci. Z té jsem vybrala několik kabelek, které si tvůj šatník zamiluje.

Prvním tipem je módní dámská kabelka Jeanne. Bílo-černá kombinace se hodí prakticky ke všemu, kabelka je navíc velmi praktická a vhodná i pro přenášení dokumentů velikosti A4.

Neméně zajímavým a elegantním modelem je dámská kabelka la France v modré barvě. Tento odstín působí velmi luxusně a hodí se jak k tmavým, tak světlým outfitům. Kabelka je rozepinatelná až téměř ke dnu, díky tomu se ti v ní snadno hledá. To oceníš především ve spěchu.

Dámská kabelka vzor: la France

Trojci z nové kolekce si dovolím uzavřít kabelkou označenou jako Anna, která vyniká zajímavým tvarem a kontrastními nitěmi. Tuto kabelku můžeš nosit přes rameno i v ruce.

Jedna nikdy nestačí

Všechny výše představené kabelky je možné zakoupit na stránkách www.pbstyle.cz, kde najdeš také celou řadu dalších modelů. Kabelky se vyrábí pouze v malých sériích, což stojí za jejich originalitou. Je přeci skvělé vědět, že na nově zakoupenou kabelku venku jen tak nenarazíš. Tak zbytečně neváhej a vydej se na výpravu za originální a kvalitní kabelkou, který si získá obdiv okolí.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Mam skvelou zkusenost s kozenymi kobelkami. 🙂 vydrzi dele a vypadaji furt krasne ja chodim v praze do takoveho oblibeneho obchudku a tak kupuji pravidelne

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.