Styl a móda

MÓDNÍ TIP: Vybíráme plavky na léto, ve kterých se budeš cítit úžasně!

Už se těšíš k vodě, ale stále přemýšlíš nad tím, jaké plavky ti budou tuto sezónu dělat společnost? Mám pro tebe inspirativní výběr exkluzivních kousků.

Krásné plavky pro toto léto

Pro drtivou většinu žen je výběr plavek nelehkým úkolem a každoročním dilema, které je spojeno s hledáním vhodného střihu a zajímavého designu dle posledních trendů. Pravdou však zůstává, že správně vybrané plavky umí lichotit postavě a ve světlě slunečních paprsků někde u vody vypadají skvostně. Právě to je ten důvod, proč jsem zaostřila na poslední trendy a rozhodla se vybrat plavky, které jsou aktuálně v kurzu. Aktuální trendy nahrávají výraznějším barvám, netradičním motivům a odvážnosti.

Vlajkonoška u bazénu

Když už byla řeč o netradičních motivech, musím přednostně zmínit dvoudílné sexy plavky se vzorem vlajky. Ten je opravdu hodně unikátní a zaujme pozornost na první pohled. Luxusní dvoudílné bikiny na zavazování se vzorem anglické vlajky jsou vyrobeny z velice kvalitního pružného materiálu s vyztuženými košíčky. Díky tomu dobře sednou, vytvarují poprsí a hlavně dodají styl. Pokud se řadíš mezi hrdé anglofily, nesmí ti tento model chybět ve výbavě.

Pokud dáváš přednost hvězdám a pruhům, jsou zde pro tebe luxusní dvoudílné plavky s motivem vlajky americké. Stejně jako u modelu s britskou vlajkou se můžeš spolehnout na vysokou kvalitu (oba modely jsou vyrobeny v USA), šmrncovní vzhled a pohodlí. Velikost spodního dílu snadno doladíš díky vázání na bocích.

Sexy vzhled plavek s motivy vlajek může oslňovat jak na dovolené u moře, tak někde na české plovárně. Zapomeň na nudné plavky a vyzkoušej něco nového. Určitě nebudeš litovat.

Když se chceš blýsknout

Módní editorialy a přehlídková mola zaplavují metalické povrchy, a proto není překvapením, že tento trend najdeme také u moderních plavek pro tuto sezónu. Dvoudílné luxusní plavky mají stříbrný lesk a nebezpečně žhavý střih, který dokáže upoutat pozornost. V kombinaci s opálenou pokožkou přináší atraktivní vzhled a příliv sebevědomí. Model je opět vyroben v USA z velice kvalitního pružného materiálu s vyztuženými košíčky.

Dvoudílné luxusní plavky stříbrné

Lesklé zdobení najdeme také na modelu dvoudílných luxusních plavek Pinkie, které mají jedinečnou schopnost okořenit romantický vzhled o pořádnou dávku sex-appealu. Skvěle padnou, potěší kvalitou a praktičností. Horní díl se zavazuje za krkem a na zádech, když se chceš opálit, stačí snadno rozvázat.

Kde vybírat luxusní plavky za skvělé ceny?

Ptáš se, kam vyrazit na nákup stylových plavek? Všechny výše představené modely luxusních plavek najdeš na stránkách internetového obchodu Glamor.cz. V nabídce na tebe čekají jednodílné a dvoudílné plavky, plážové sety se sukničkou a další stylové kousky výborné kvality z USA. Chceš-li toto léto okouzlit krásným modelem plavek, volba je jasná. A když náhodou nebudeš u vody, můžeš si v nabídce zmíněného obchodu vybrat krásné šaty a další radosti pro tvůj šatník.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.