Styl a móda

Módní předpověď: Na jaké kabelky se 100% zaměřit?

Zajímá vás, jaké kabelky budou v kurzu během následujících měsíců? Nechte se inspirovat a načerpejte nové módní tipy.

Je móda jako počasí?

S každou sezónou a roční obdobím přichází pro ženy a milovnice módy jedna milá povinnost. Podívat se kriticky do skříně a zjistit, zda-li mají co na sebe. Výběrem moderního kabátu a džín by však snaha o vyhovění módním trendům neměla končit, ba právě naopak! Třebaže se to při pohledu na módní magazíny nezdá, móda se rozhodně nemění tak často jako počasí. Některé styly trvají, případně se vracejí. A co nikdy nevyjde z módy? Jednoznačně s citem vybrané kabelky, které dokážete sladit s libovolným outfitem bez ohledu na to, zda-li se chystáte na procházku městem, nebo na důležitou schůzku ve formální atmosféře.

Recept na eleganci

Při výběru oblečení by se člověk neměl bát experimentovat, nicméně určitě to neznamená, že je možné ignorovat několik základních pravidel, kterých se drží i nejvýznamnější módní ikony. Jedním z neotřesitelných doporučení je důležitost doplňků. I ty nejmenší a méně výrazné hrají důležitou roli v tom, jak působí naše image na okolí. Hlavní ingrediencí elegance je aktuálně jednobarevné a dostatečně kvalitní kabelka. Po éře větších rozměrů se začínají do popředí dostávat i malé crossbody kabelky, které umí být až překvapivě praktické. Kabelka s popruhem přes rameno David Jones v kroko-hadím provedení je úchvatná.

Škála, ze které si vyberete

Výběr kabelky se často točí kolem vhodné barvy. Výrazné modely vypadjí atraktivně, ale limitují při pokusech o sestavení oblečení, nad kterým nemusíte příliš dlouho přemýšlet. Sytější barvy je nutné více sladit. Na druhou stranu černá je pro některé ženy již nudná. Patříte mezi ně a pestrost vás nebaví? Řešením je kabelka v decentním tónu, tím může být například tmavě modrá, béžová či šedá. Například luxusní dámská kabelka Nevada značky David Jones se snadno stane středem pozornosti.

Designový šperk

Pokud existuje nějaký trend, kterému je aktuální a nadcházející sezóna otevřena, je to důraz na originální design. Tím však rozhodně není myšleno, že by kabelky měly mít extravagantní tvary. Originalita se ukrývá v detailech a právě maličkosti dělají z módního doplňku designový šperk. Nepřehlížejte vzhled zipu, jednotlivých cvoků a dalších částí kabelky, protože i ty ovlivňují výsledný efekt. Velmi zajímavým zkrášlovadlem pro každou kabelku je přívěšek. Oživení a výstavka toho, jaký máte vkus a smysl pro humor. Originalita bude vždy strhávat pozornost. Kombinace lesklého povrchu s běžným je na kabelce David Jones Ruta vskutku sexy.

Módní předpověď je jasná

Zjistit, co nás v módě a především kabelkách čeká, je tak jednoduché. Stačí se již nyní podívat na nejen výše představené modely, ale také další kabelky. Vždyť kabelka je základem, na kterém můžete snadno vystavět zajímavou image. Jdete do toho? Zakoukat se do krásných kabelek je tak jednoduché!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.