Styl a móda

Móda a silikon? Jsou tady boty, které si jednoduše zamiluješ!

Silikon nepatří pouze do dekoltů celebrit, ale také do nejnovějšího módního trendu, kterým jsou silikonové módní doplňky od kabelek po boty. Jak mít tento trend pod palcem a užívat si díky němu neotřelé outfity?

Poznej nový trend

Módní trendy jsou pomíjivé, a proto je docela složité vyznat se v tom, co je právě v kurzu. Některé se vrací s železnou pravidelností, jiné zazáří během krátké chvilky a další způsobí začátek revoluce. Mezi takové, které se zasloužily o výrazné oživení outfitů a začátek malého převratu v chápání materiálů, jednoznačně patří silikonové boty. Ano, čteš správně – silikon v šatníku patří momentálně k nepřehlédnutelným hitům a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v blízké době změnit. Není se čemu divit. Originální a unikátní design zaujme hned na první pohled!

Voňavý design z Brazílie

Nejvýraznějším představitelem silikonové módy jsou brazilské voňavé boty Melissa. Ty jsou vyrobeny ze speciálního ohebného a v neposlední řadě patentovaného materiálu Melflex. Výsledkem je nejen neotřelý vzhled, ale také obrovské pohodlí. Boty Melissa se po chvilce nošení vytvarují podle nohy a padnou jak ulité. Materiál je navíc i velmi odolný a lehký. Tím nejdůležitějším však zůstává, že boty i nádherně voní! Tato pro obuv velmi netradiční vlastnost mile překvapí. Při každém nazouvání si užíváš žvýkačkovou vůni!

Léto a silikon? Jsou tady boty, které si jednoduše zamiluješ!

Pro každou příležitost

Skvělou zprávou je, že kolekce bot Melissa je opravdu pestrá. Každý model přináší zcela jiný styl, v nabídce najdeš jak stylové žabky, tak romantické balerínky, boty na klínku a třeba i holínky. Málokterá značka je schopná přijít s tak různorodou kolekcí, která však stále podtrhuje přednosti materiálu a nezaměnitelný rukopis značky. Následující modely jsou toho ostatně důkazem!

Elegantní žabky v černé barvě s plastovou aplikací černých kamenů ohromí zlatým lemováním a na noze vypadají prostě úchvatně. Vzhled se hodí především pro formálnější události a situace, kdy chceš působit luxusně!

Mellisa

Letnímu outfitu uděláš radost dámskými balerínkami Melissa v kombinaci béžové a oranžové. Vtipná plastová aplikace srdíčka zaujme všechny, kterým není cizí chuť experimentovat a být středem pozornosti. Vnitřní stélka je vyměkčená, chůze v balerínkách je tak maximálně pohodlná.

Balerínky

Trojici krasavic uzavírá opravdová specialita. Luxusní plastové červené boty na podpatku Melissa nelze přehlédnout. Jejich výrazná červená barva je sexy a skvěle se hodí na rande. Nad patou najdeš aplikaci v podobě plastové mašličky.

Boty na podpatku

Přivoň si ke stylu

Všechny představené boty Melissa a mnoho dalších modelů najdeš na stránkách oblíbeného módního e-shopu www.different.cz. Ten ti přináší obrovskou dávku inspirace a módy dle posledních trendů. Tak neváhej a vrhni se do oživování šatníku. Tato sezóna si to zaslouží!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.