Styl a móda

Miluješ krásné sandále a žabky na léto? V těchto můžeš vykročit za stylem!

Hezké počasí volá po vhodné obuvi, která zaujme na první pohled a bude působit romanticky, něžně a žensky. V záplavě letošních trendů jednoznačně dominují sexy sandále a veselé žabky!

Letní odhalení

Nikdy nepochopím ženy, které se v létě dobrovolně trápí v zavřené tenisce, případně si po ulicích vyšlapují na vysokém podpatku. Samozřejmě, tenisky jsou vhodné na běhání a podpatek dokáže zazářit na večírku, nicméně pro většinu ostatních příležitostí od výletů k vodě až po nákupy se skvěle hodí sandále a slušivé žabky. Na jejich pohodlí a praktičnost si velmi rychle zvykneš. Velkým překvapením je však pro mnoho milovnic módy to, že i tento druh obuvi dokáže působit velmi sexy a luxusně, protože odhaluje nožku. Stačí si vybrat pouze ten správný model.

Od květin po zlato

Když se podíváš na přehlídková mola této sezóny, určitě ti přijde, že někteří návrháři se museli zbláznit. Přichází totiž s modely ženských sandálů, které jsou cíleně ošklivé a jsou inspirovány tím, co u nás nosí taťkové a důchodci. Trend v podobě tzv. dad sandals jde absolutně mimo mě. Dávám přednost jednoduchosti a osvědčeným designům, které budou v kurzu i příští rok. Mezi takové jednoznačně patří něžné sandále s nádherným ozdobným prvkem v podobě květin. Velmi příjemné měkké kůže je pro teplé počasí vhodným materiálem.

Sandále

Hledáš-li více elegance, je zbytečné snažit se vybírat sandále s velkým množstvím aplikací. Čím více jich většinou je, tím levněji celá bota působí. Důkazem jsou absolutně jednoduché zlaté sandále s tenkými pásky. Jejich povrch je hladký a lesklý. Kožená stélka v koňakovém odstínu se zlatou dokonale ladí a dokresluje celkový dojem. Takové sandále nohám prostě sluší!

Sandále

Žabky se smyslem pro humor

Na téma žabky toho bylo napsáno již mnoho a zcela upřímně se přiznávám k tomu, že ani já jsem nebyla jejich fanynkou. Připadaly mi všechny dost stejné, nudné a nekvalitní. Poslední roky mě však přesvědčují o tom, že vlna nových a kreativních modelů má co nabídnout. Do té patří také italské žabky od značky GELLATO. Pestré, veselé a pro léto absolutně ideální. Díky gelovému materiálu jsou velmi pohodlné a už po prvním nazutí pochopíš, že takové žabky se ve tvém šatníku rozhodně neztratí.

Kam vyrazit na nákupy?

Všechny výše představené modely můžeš zakoupit na stránkách internetového obchodu Mr. Joe Alex, který ti přináší nejen stylové dámské boty mezinárodních značek, ale také kabelky. Tvůj outfit tak bude kompletní! Chceš si boty vyzkoušet, ošehat a zkrátka v klidu prohlédnout? Zavítej na prodejny Mr. Joe Alex. Hned několik jich najdeš v Praze, další se nachází v Liberci a brzy také v Pardubicích. Závěrem si ještě dovolím jeden žhavý tip, kterým jsou AKCE. Slevy jsou opravdu lákavé a v akcích najdeš i baleríny – další skvělou volbu pro teplé počasí. Už víš, v jakých vykročíš za stylem?

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.