Styl a móda

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Milujete krásné kabelky? V tom případě si nenechte propásnout svěží trendy, které prostě musíte znát!

Jeden pohled stačí

Pro ženy, které sledují nové trendy, není důležitost módních doplňků velkým překvapením. Vždyť právě na maličkostech je nejvíce poznat, zda-li je outfit složen s dávkou vkusu a estetického cítění. Důvod, proč se nevyplatí podceňovat kombinace barev, materiálů a ozdob, je zřejmý na první pohled. Výběr kabelky by vždy měl probíhat s cílem vybrat takový model, který je dostatečně moderní, ale zároveň použitelný v rámci celého šatníku. Pokud chcete okouzlovat originálním stylem, nechte se inspirovat aktuálními trendy!

Luxus se hlásí o slovo

Jedno z módních pravidel platí na 100 %. Jednoduchý outfit (klidně složený pouze z basic džín a jednobarevného topu) velmi získá, když ho doplníme jedním luxusnějším kouskem. Tím může být kabelka, protože mixovat jednoduché hadříky s prémiovou elegancí funguje na jedničku ženám v libovolném věku. Navíc právě luxusní designy hrají v dnešních dnech první housle. Jsou zkrátka velmi v kurzu! Vaše přípravy na další sezónu by rozhodně měly zohlednit právě tento směr.

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Podle čeho vybírat?

Asi se nyní ptáte, zda-li je nutné při výběru koukat ještě na další parametry a vlastnosti obdivovaného modelu. Pravdou zůstává, že správná kabelka by měla být kombinací praktických kapsiček a vzhledu, který dokáže strhnout pozornost, ale zároveň je použitelný pro různé situace od schůzky s kamarádkou po formální večírek v práci. Rozhodně se nebojte pestrých barev a lesklých povrchů. Každá žena by měla mít odvahu vyrazit do společnosti tak, jak se cítí pohodlně. Pokud je to v pestřejších a trendy barvách, je to krok správným směrem. Chcete-li se přece jen držet při zemi, nezoufejte. Černá nikdy nezestárne a vypadá hezky.

Připravte se zářit

Kabelka se k outfitu hodí prakticky po celý rok, nicméně její vzhled by měl s konkrétním obdobím korespondovat. Což je ostatně i důvod, proč jedna kabelka v šatníku nikdy nestačí. Ale to není pro nás ženy vůbec špatná zpráva!

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.