Styl a móda

Máš ráda přírodu, poctivou ruční výrobu a fresh styl? Bamboo!

Ve světě módy a módních doplňků se trendy mění rychlostí blesku, ale přírodní materiály doplněné o nadčasový design budou fungovat vždy. Stejně jako velmi originální dřevěné a bambusové brýle od české značky Bamboo!

Ojedinělý způsob, jak se odlišit

Libovolné brýle mají jednu úžasnou vlasnost. Dokáží skvěle podtrhnout osobnost jejich nositele. Tvar brýlí nám jak mávnutím kouzelného proutku přičaruje image, po které zrovna toužíme. Špatně vybraný tvar nás naopak může dělat například starší, přísnější a skrýt přednosti naší tváře. Pokud nechceš vypadat jak Harry Potter, je při výběru důležité hledět nejen na tvar, ale také na použitý materiál. Chceš do života pořádnou dávku originality? Zaostři na dřevěné a bambusové brýle aneb hit letošní sezóny! Nově založená česká značka Bamboo takové brýle nabízí a má pro tebe hned několik velmi zajímavých modelů. A pokud chceš být opravdu jedinečná, můžeš si nechat na brýle laserem vygravírovat například nápis, vlastní motiv nebo logo.

Modro-zelená móda

Žijeme v rané době plastové. Po lesech se válí PET flašky od turistů a po parcích poletují pytlíky a tašky ze supermarketů. Plastových věcí je kolem nás až zbytečně mnoho, přitom většina z nich lze nahradit. Příkladem může být plátěná taška na nákupy nebo již zmíněné dřevěné či bambusové brýle. Jsou velmi šetrné k přírodě a jejich nošením jasně vyjádříš nejen dobrý vkus, ale také pozitivní postoj k ekologii. A když už jsme u toho vkusu, co říkáš na jeden z nejoblíbenějších modelů od Bamboo nesoucí název The Blue Bull? Modro-zelené čočky se zrcadlovým efektem nejen dobře vypadají, ale zároveň se mohou pochlubit ochranou UV 400 a polarizací. Ideální doplněk na léto, který okolí zaujme krásnou texturou dřeva.

The Blue Bull

Dřevo je obnovitelný zdroj a jak je vidět, tak také velmi sexy materiál pro výrobu brýlí. Osobně nejsem fanouškem masové výroby a továren, které chrlí tisíce absolutně stejných odlitků nevalné kvality. Když jsem si tak přečetla o šetrné a pečlivé výrobě Bamboo, zajásala jsem. A podruhá jsem zajásala, když jsem zahlédla model The Exclusive z druhé kolekce Bamboo brýlí. Zbožňuji povrchovou úpravu tohoto modelu, které se říká mourování. Dřevo získá jedinečný vintage look a v kombinaci se zrcadlovými čočkami značky Polaroid působí opravdu stylově!

The Exclusive

Jako velká příznivkyně pin-up módy si dovolím krátkou exkurzi mezi modely brýlí Bamboo uzavřít opravdovou bombou! Dřevěné brýle s ikonickým tvarem jsou dokonalým důkazem toho, jak může být retro šik. Model The Brown Marilyn Monroe by slušel nejen legendární krásce, ale i tobě. Hnědé čočky s ochranou UV 400 a polarizací ochrání tvá očka před sluncem a zajistí, že můžeš celé léto pomrkávat po gentlemanech v tvém okolí.

The Brown Marilyn Monroe

100% ekologická radost

Značka Bamboo je vstupenkou k tomu, jak se odlišit a podpořit snahu chránit přírodu. Možná tě napadne, že používání dřeva s sebou přinuší nutnost kácet lesy, nicméně i na to Bamboo myslí a podporuje aktivity pro vysazování nových stromů v přírodě. Pokud by sis brýle omylem rozbila (třeba si na ně sedla), nemusíš zoufat a hned je vyhazovat. Bamboo je dokáže opravit! Vykašli se na plastové produkty bez duše a toto léto vsaď na dřevěné či bambusové brýle! Mohou potěšit nejen tebe, ale také někoho z tvého okolí. Brýle z přírodních materiálů s vygravírovaným věnováním jsou totiž opravdu hodně cool dárek.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.