Styl a móda

Manikúra jinak – TOP trendy pro léto 2017

Léto je ideální příležitost pro objevování nových trendů. Jaký vzhled nehtů bude v kurzu?

Chcete mít dokonale upravené nehty, které budou i skvěle vypadat? Pokud ano, doporučujeme navštívit kvalitní salon, kde vám dokážou udělat dokonalou manikúru, na kterou budete dokonale hrdá a která se zaručeně stane středem pozornosti. Pokud chcete jít s dobou a vsadit na trendy pro letošní léto, podívejte se s námi na to, jakou cestou se vydat. Jedině tak si můžete být jista, že budete skutečně IN.

Délka nehtů

Myslíte si, že čím delší nehty, tím lépe? Rozhodně ne. Dlouhé nehty, které byly hitem v minulosti dnes už rozhodně netáhnou. A to jak pro jejich nepřirozený vzhled, tak i pro jejich malou praktičnost. Pokud chcete vědět, co bude v létě 2017 skutečným trendem, tak to budou nehty krátké, například v klasické délce vašich přírodních. Právě na to se dnes orientují všechny kvalitní nehtové salony, do kterých můžete na manikúru přijít.

Tvar nehtů

Zapomeňte také na špičaté a ostré tvary, které už také vyšly z módy. I když ostré linie v různých oblastech stále vynikají, u nehtů to určitě neplatí. I zde je kromě jiného jedním z důvodů také praktičnost. Správnou volbou pro letošní léto tedy bude dokonale zaoblený a kvalitně upravený a také dokonale hladký okraj. Ten navíc oceníte i s ohledem na praktičnost, jelikož vám rozhodně nebude bránit v jakýchkoliv běžných aktivitách.

Použité laky

Zde stále platí osvědčená věc, která je spojena s používáním skutečně kvalitních laků. Pokud je něco trendem, tak to jsou rozhodně takové možnosti, které dokážou váš nehet i velmi dobře vyživovat. Navíc ho pochopitelně i velmi dobře ochrání. Když máme být ještě konkrétnější, určitě se vydejte cestou, kterou je využití oblíbených gelových laků. Zaujmou nejenom svým vzhledem, ale také svými pozitivními vlastnostmi. Bohatý výběr barev je u těchto typů laků samozřejmostí.

Barva nehtů

To poslední, na co v rámci výčtu trendů rozhodně nesmíme zapomínat, to je také barva vašich nehtů. Primárně by se mělo jednat o takovou, která se vám líbí a která je vám pochopitelně také blízká. Když se podíváme také na to, jaké jsou aktuální trendy, jde o spíše neutrální a decentní odstíny. Zvolit tedy můžete béžovou, stejně jako bílou, ale stejně tak oblíbená je i barva hnědá. Pokud chcete být naopak trochu zábavnější, co takhle fialovárůžová, nebo červená? Ani tyto odstíny nemají konkurenci a především i mladších žen budou nejenom v letošním létě patřit mezi skutečný TOP.

Nezapomeňte na kvalitu

To poslední, co je spojeno s trendy v oblasti nehtů pro letošní léto je pochopitelně i nutnost hledět na maximální kvalitu vašich nehtů. Jak jí docílíte? Samozřejmě jedině tím, že navštívíte nehtový salon, kde můžete očekávat bohaté zkušenosti, špičkové pomůcky i aplikaci těch nejlepších produktů na našem trhu. To se na vaší kráse rozhodně pozitivně projeví.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.