Styl a móda

Luxusní kabelky jako stylový módní doplněk i jasný důkaz vkusu

Módní svět a s ním spojený diktát stylů dokáže být někdy opravdu hodně divoký, ale některá pravidla platí bez výjimek. Jedním z nich je důležitost kabelky jakožto doplňku.

Poznávací znamení žen

Není zapotřebí nic zapírat. My ženy koukáme po jiných ženách často mnohem víc než muži. Zajímá nás, jaké kdo nosí oblečení, líčení, doplňky a boty. Baví nás řešit outfity do detailu, což ostatně dokazuje  i velká popularita fashion blogerek. Jeden z prvních pohlede automaticky směřuje ke kabelkám, protože právě ty jsou takovým ukazatelem vkusu a stylu dotyčné. Je tedy jasné, že výběr kabelky dle posledních trendů se rozhodně nevyplatí podcenit. Jaké modely a značky jsou nyní v kurzu? Pojďme si představit několik žhavých tipů pro různé situace.

Luxus se hlásí o slovo

Několik posledních let ukazují, že kombinace relativně běžného oblečení na každý den s jedním luxusním doplňkem bravurně funguje. Značková kabelka se tak stává třešničkou na dortu a garancí, že vám to bude slušet. Krásné kabelky značky Tom Tailor jsou jedním ze žhavých kandidátů na kabelky pro každý den. Zajímavým designům sekunduje kvalitní zpracování. Určitě doporučujeme zaměřit se na cross body modely, které jsou v kurzu.

Hledáte něco luxusnějšího? Něco, co okolí bezpečně zaujme? Jízdenkou do vyšší třídy jsou originální kabelky Michael Kors. Nezaměnitelný vzhled nezklame, velkým překvapením zůstává cenová dostupnost. Michael Kors totiž není značka, která by nepatřila k těm nejzvučnějším ve světě luxusní módy, ba právě naopak. Oblíbenost kabelek s logem MK roste a není se čemu divit.

Pro volný čas ideální

Jste venku na procházce a najednou vám dorazí pozvání na schůzku. Máte tu správnou kabelku? Hodila by se taková, která skvěle vypadá, ale zároveň je vhodná na běžné nošení, protože lze kombinovat s pestrou škálou oblečení. Módní kabelky od značky Tommy Hilfiger vám vytrhnou trn z paty. V nabídce jsou elegantní modely, které si zamilujete. V černé barvě se v šatníku neztratí a věřte, že je budete nosit s radostí opravdu často.

Připravte se na sezónu

Sezóna kabelek trvá celý rok, a proto by bylo již nyní vhodné zjistit, zda-li vaše přípravy na další roční období probíhají dle plánu. Nové značkové kabelky v eshopu Bagolo.cz již čekají na nové majitelky. Užijte si nabídku různých značek včetně těch výše zmíněných. Vybrat si krásnou kabelku je jednoduché, když víte, kde nakupovat. Jedinou komplikací je láska nás žen k módě. Není zapotřebí vysvětlovat, že jedna kabelka totiž nikdy nestačí.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.