Styl a móda

Luxusní kabelka a praktický pomocník na cesty nesmí chybět žádné ženě

Vyrazit na každodenní procházky do města i dlouhé cesty můžete se stylem. Jaké kabelky a cestovní zavazadla vás rozhodně nezklamou?

Luxus z Beverly Hills ve vaší skříni

Jen my ženy doopravdy víme, jak velkou radost a jak silné emoce nám do života přináší luxusní kabelky. Tento módní doplněk má jedinečnou schopnost upoutat pozornost, zvedá nám sebevědomí a umožňuje nám blýsknout se ve společnosti. Pokud i vy hledáte luxus, zaostřete na světově známé kabelky Guess. Tato značka pochází z Beverly Hills a v nových kolekcích dokazuje, že elegance a praktičnost může jít ruku v ruce. Nezaměnitelný rukopis značky ve spojení s kvalitními materiály je rozpoznatelný rychlým pohledem a stojí za jejím velkým úspěchem mezi milovnicemi módy.

Skvělým důkazem výše zmíněného je béžová kabelka Guess. Jednoduchý vzhled skvěle sladíte s elegantním outfitem, kabelku můžete nosit jak v ruce, tak přes rameno, protože obě ucha jsou délkově nastavitelná.

Luxusní kabelka a praktický pomocník na cesty nesmí chybět žádné ženě

Luxus nemusí být vždy nepraktický. Kabelka má uvnitř kapsu na zip a další tři menší kapsy na další nezbytnosti. A věřte, že nezbytností s sebou jako žena tak jako tak budete nosit vždy dost. Celá je navíc uzavíratelné na zip, což se při výletech po městě hodí. Máte jistotu, že nic jen tak neztratíte. Zavedou-li vás nohy do centra Prahy, můžete se rovnou zastavit v prodejně Delmas ve Vodičkově ulici, kde na vás čeká velký výběr Guess kabelek a peněženek skladem. Všechny si pochopitelně můžete prohlédnout a vyzkoušet. Takový malý ráj pro každou z nás!

Na cesty kolem světa

Vyrazit na delší služební cestu či dovolenou pouze s kabelkou by bylo sice fajn, ale v praxi to možné není. Rozhodně to ale není překážkou, protože i na další cesty můžete po vzoru úspěšných žen vyrazit stylově! Doprovodem vám budou kvalitní cestovní zavazadla a kosmetické kufříky, na které nedáte po prvních zkušenostech dopustit. Německá značka Rimowa se řadí mezi nejluxusnější značky a její výrobky dávají jasně najevo, jaké hodnoty a zásady ctí. Máte obavy z toho, že při cestování se budete trápit s ošklivým a těžkým kufrem? Hoďte je za hlavu! Pro ženy jsou ideální kufry Rimowa Salsa Air, protože jsou velmi lehké, vyrábí se v hravých barvách a zároveň jsou odolné.

S takovým kufrem se můžete vydat klidně na cestu kolem světa. Díky extrémně pevné konstrukci uchová vaše věci v bezpečí a ještě u toho bude vaší ozdobou.

Už jedině stylově!

Mít ve výbavě alespoň jednu luxusní kabelku a reprezentativní cestovní zavazadlo potěší každou ženu, které není lhostejný její image. Vybrat si ideální kousek v široké nabídce je tak jednoduché. A co si budeme namlouvat, zamilovat se do kabelky na první pohled je ještě snažší.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.