Styl a móda

Letos se plesové šaty kupují jedině v POSHme

Plesová sezóna je výzvou i obrovskou příležitostí pro všechny ženy, které mají slabost pro nádherné šaty a zajímavé módní nápady. Je zde pořádná dávka inspirace!

Pozvání na ples se neodmítá

Maturitní plesy, velké události, firemní večírky či svátky. Příležitostí blýsknout se ve společnosti je během zimních měsíců a plesové sezóny víc než dost. Pokud hledáte zaručený návod, jak být originální, nepodceňujte výběr šatů. Právě ty vyjadřují váš vkus a mají jedinečnou schopnost na sebe strhnout pozornost. Až vám dorazí pozvání na ples, neváhejte zbytečně dlouho, pozvání přijměte a začněte vybírat šaty, ve kterých se budete cítit skvěle.

POSHme opět nezklame

Aktuální trendy hovoří jasnou řečí. Třebaže do určité míry navazují na předchozí roky, je nutné si uvědomit, že je poslouchá stále minimum žen. Vy k nim nemusíte patřit. Nemá smysl mít strach z méně tradičních barev a výraznějších aplikací. Stejně tak jsou v kurzu nepřehlédnutelné rozparky, metalické povrchy a třpyt. Výsledkem je velmi elegantní kombinace.

Důkazem je nabídka plesových šatů na stránkách obchodu POSHme, kam se stejně jako mnoho spokojených zákaznic pravidelně vracím pro inspiraci a módní odvahu. Kromě sexy odstínů bych ráda upozornila na některá rafinovaná řešení, ať už jde o různá šněrování, nebo promyšlené střihy podtrhující vhodně ty správné křivky. Právě detaily povyšují plesové šaty na novou úroveň a ukazují, jak je důležité nad trendy přemýšlet.

Nabídka plesových šatů obchodu POSHme je skvělým dárkem pro váš šatník. Osobně bych se v dnešní době při výběru rozhodně nedržela pouze šatů až na zem. Dává smysl zaostřit také na kratší délky. Nelze jim upřít sex-appeal, elegantní materiály a v neposlední řadě skvělou cenu. Věřte, že společenské šaty mohou být odvážnější. Dalším krokem je výběr bot a malé kabelky. Nemusíte se nutně snažit vše dokonale sladit. Menší kontrasty přitahují pozornost. Celkově lze konstatovat, že plesový diktát je tuto sezónu výrazně méně přísný, což otevírá dveře k větší kreativitě a módnímu vyžití.

Nejlépe si nechat poradit?

Vybírat plesové šaty může být zábavou a dvojnásob to platí v případě, kdy se můžete kdykoliv zeptat na vše, co vás kolem šatů zajímá. Velikost si můžete snadno ověřit. Stačí kontaktovat POSHme a oni s radostí poradí. Případně nechybí možnost vyzkoušet oblečení v brněnském showroomu. Najít bezchybné plesové šaty je tak jednoduché, když víte, kde hledat!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.