Styl a móda

Léto je tady. Oblečte se stylově a sexy!

Už se těšíte na silné sluneční paprsky, prosluněné pláže a blankytně modré azurové moře? Kdo by se při této představě netetelil blahem? Asi každý! Jen je třeba být na velká horka připravená.

Máte už to správné oblečení? Pokud ne, jste na optimální adrese. V následujících řádcích se totiž budeme soustředit na dámské oblečení, které by letošní léto mohlo být hitem. A určitě se nebude jednat pouze o plavky! Pojďme tedy na to a ukažme si, jaké modely budou ženám v letošním parném létě nejvíc slušet.

Rafinované lehké šaty

Když se vyslov výraz šaty, vybaví se vám dlouhé róby a kostýmy? Tak na to zapomeňte. Lehké šaty jsou totiž trendy a budou bavit jak vás jako jejich nositelku, tak i okolí. Vždyť v nich budete neskutečně sexy. Nejoblíbenější jsou především ty hedvábné. Dokážou totiž nabídnout maximální komfort. Hedvábí je jednak prodyšné a jednak úplně lehoučké. Klidně si takovéto šaty lze obléct i přímo na pláž, kde budou zakrývat vaše tělo v plavkách v momentu, kdy se nebudete chtít opalovat. Výborné jsou i vyšívané šaty nebo tkané variace se strukturou. Záleží pouze na vás, v čem se budete cítit co nejvíce příjemně. Pokud zvolíte i šaty s prostřihy nebo svůdnou krajku, nemusíte se obávat, že byste nezaujala.

Ledabylý outfit se šortkami

Že příliš sukním a šatům neholdujete? To vůbec nevadí! Stačí si pořídit outfit, jehož základem se stanou šortky. Krátké kalhoty je možné kombinovat s jemnými halenkami, tričky anebo čímkoli jiným. Šortky zaujmou díky elegantními střihu, správně zvolenému barevnému odstínu a také pestrými motivy. Dnes je hodně oblíbený především potisk. Nejrůznější nápisy vypadají trendy, nijak přeplácaně a umí upoutat pozornost. Mimo šortky lze volit také poněkud delší bermudy anebo legíny. Záleží na míře toho, kolik chcete ukázat, a také na vašem vkusu.

Plavky nejen k vodě

Léto je možné strávit kompletně v plavkách. Tuto skutečnost si mnohé ženy jasně uvědomují, a tak se snaží najít si hned několik typů plavek, které pak v průběhu sezony mění. Asi nejstandardnější jsou ty celkové. Dokážou zakrýt nedostatky, což se hodí asi každé z nás. Mnohdy je dobré vsadit sice na celkové plavky, nicméně s vykrojeními, která naopak perfektně vypíchnou přednosti těla konkrétní ženy. Vykrojení mohou být přesně na místech, kde je to zapotřebí. Jestliže se v plavkách cítíte jako ryba ve vodě, pak vám nic nebrání obléknout si ty dvoudílné. Pro nejodvážnější jsou připraveny třeba rudé variace tankin, tedy plavek s velmi titěrnými kalhotkami. A že nevíte, na jakou značku či prodejce oblečení vsadit. Naším tipem je eshop Esprit.cz. Právě u ní nenajdete zajímavé modely, se kterými dokážete upoutat pozornost.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.