Styl a móda

Letní šaty i originální overaly! Vybíráme elegantní skvosty pro tvůj šatník

Je to tady! S hezkým počasím přichází šance blýsknout se stylovým šatníkem a do osobního stylu přizvat čerstvé novinky. Co je aktuálně IN?

Diktát z přehlídkových mol

Chytá tě při pohledu do šatníku panika? Aktuální sezóna oživuje některé starší trendy a přidává k nim hromadu nových. To s sebou přináší nutnost podívat se na to, zda-li máš vůbec co na sebe. Dobrou zprávou však zůstává, že dámské oblečení a letní outfity z posledních kolekcí spojuje zajímavá kombinace jednoduchosti a originálních detailů. Důkazem jsou poslední kolekce i pohled na módní ikony. Zapomeň na extravagantní kreace a letní oblečení, kterému chybí uvolněnost a pohodlí. Diktát z přehlídkových mol je v tomto roce až překvapivě benevolentní.

Elegantní řešení, které budeš zbožňovat

Jakmile dojde řeč na hledání elegance během slunečných dnů, přichází na scénu dámské šaty. Právě ty mají jedinečnou schopnost stát se univerzální volbou pro různé příležitosti. Dvoje až troje šaty v šatníku ti ulehčí hledání odpovědi, jak a co si vlastně obléknout. Hodí se pod sako, na procházku do města, na romantické rande i formálnější události. Záleží pouze na zvoleném stylu, barvách a délce. Čím odlišnější modely šatů budeš vlastnit, tím snadněji se ti bude rozhodovat, jaké si vybrat. Mezi velmi populární barvy aktuálně patří jemné odstíny žluté a modré.

Overaly jsou nadčasovou klasikou

Jestli existuje nějaký letní trend, který se na předních příčkách drží opravdu velmi dlouho, jsou to jednoznačně dámské overaly. Jejich historie sahá až do 80. let minulého století a od té doby průběžně zkrášlují módní editorialy. V oblibě je má i celá řada celebrit, za všechny můžeme jmenovat například Jennifer Aniston či Cameron Diaz. Spojení topu a kalhot zkrátka funguje na jedničku, letní overaly jsou navíc lehoučké, krásně vzdušné a vzrušující. A jaké určitě chtít? Takové, které jsou elegantní a maximálně jednoduché. Výrazných barev se bát nemusíš.

Pro letní krásu

Při sestavování letního outfitu nezapomeň na pravidlo držet se pouze jednoho výrazného prvku. Co to v praxi znamená? Pokud máš na sobě výrazné letní šaty s květinovým vzorem, kabelka a šperky by měly být minimalistické. Máš na sobě jednoduché šaty? Můžeš si dovolit výraznou bižuterii a další doplňky. Je zkrátka zapotří umět vyvážet výsledek, pracuj s konstrastem. Další dávku módní inspirace a všechny výše zmíněné skvosty najdeš na stránkách internetového obchodu FiliModa.cz. Vychutnej si letní sezónu ve stylovém oblečení a neváhej si udělat radost. Teplé počasí přeci není důvodem zanevřít na eleganci, ba právě naopak! Když vyrazíš do ulic v krásných šatech či overalu, v záplavě tílek a obyčejných triček dokonale vynikneš!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.