Styl a móda

Letní boty Crocs? To nejsou pouze legendární „dřeváky“!

Crocs boty a jejich nová kolekce má pro letní sezónu rozhodně co nabídnout, a proto je nejvyšší čas podívat se na to, proč je právě značka Crocs tak populární.

Značka Crocs se nás rozhodla potěšit

Letní sezóna je svátkem pro všechny milovnice krásných bot. Jsem přesvědčena o tom, že hodně z nich překvapí značka Crocs, která představila velmi zajímavé novinky. Boty Crocs vždy byly synonymem velkého pohodlí, kvalitního materiálu a využití ve všech možných situacích. Legendární „dřeváky“ ovládly trh a není se čemu divit. Jejich velká popularita stojí za vznikem celé řady padělků, které se však nemohou vlastnostmi rovnat předloze. Originál boty Crocs jsou totiž vyrobeny z patentovaného materiálu Croslite. Ten je mimo jiné antibakteriální, omezuje pocení a skvěle tlumí otřesy při chůzi. Nyní se Crocs chlubí svěží kolekcí, ve které je možné najít řadu balerín, redesignovaných dřeváků, sandálů a žabek. Funkčnost se konečně spojila s elegancní a letní boty Crocs mají šanci stát se nepostradatelnou součástí libovolného dobrodružství. Snadno si vybereš model na pláž, k vodě, na procházku do města i do přírody.

Pro letní dobrodružství

Zmíněný materiál Croslite má obrovskou výhodu v tom, že netlačí a je pružný. Crocs boty jsou tak spojeny s velkým pohodlím. Nečekej, že by se ti z nich udělaly puchýře a otlačeniny. V prostoru mezi prsty jsou maximálně komfortní. Důkazem revoluce v letní obuvi jsou ostatně i baleríny Crocs. Ty jsou vhodné pro celodenní nošení a nemusíš se jich bát ani během teplého počasí. Větrací otvory a patentovaný materiál zajistí, že tvá noha se nebude potit a zůstane vždy v suchu. Crocs balerínky jsou hitem a tipem, který se rozhodně nevyplatí přehlédnout.

Úžasně lehoučké a opět velmi pohodlné jsou také Crocs sandály. Ideální obuv, která ti nabídne praktičnost a vychytaný design. Věř, že takové sandály nebudeš chtít sundat z nožek bez ohledu na to, zda-li je máš s sebou na letní dovolené u moře, nebo v nich cupitáš během grilovačky s přáteli na zahradě.

Trojci letních zástupců uzavírají žabky Crocs. Chceš si užívat pohodlí a nebát se toho, že se ti při nošení žabek bude odírat kůže mezi prsty? V tom případě vsaď na materiál Croslite a žabky Crocs, protože se v nich budeš cítit báječně. Unikátní tvar funguje na jedničku.

Kde si letní boty Crocs ulovit?

Jak je vidět, Crocs tentokrát skutečně myslel na ženy a prezentuje kolekci, které je velmi těžké odolat. Pokud přemýšlíš nad pořízením některého z modelů, důrazně varuji před padělky, do kterých se určitě nevyplatí investovat. Hledáš-li u nás v ČR autorizovaný Crocs eshop se skvělými cenami a originálním zbožím, zavítej na nej-ceny.cz, kde máš nyní na nové modely dopravu zdarma a na všechny modely 30denní lhůtu vrácení zboží. Nic ti tak nebrání vybrat si boty Crocs, se kterými prožiješ nezapomenutelné léto plné stylu!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.