Styl a móda

Legíny jsou skvělou volbou pro letní dny! Které modely jsou zrovna teď trendy?

Dámské legíny se několik posledních let řadí k trendům, které se rozhodně nevyplatí přehlížet. Jaké modely se v létě přihlásí o slovo? Nech se inspirovat výběrem a najdi odvahu pro zajímavé legíny.

Skvělý pocit pro každou ženu

Dámské legíny mají ve světě módy poměrně kontroverzní pověst. Třebaže na ně fashion milovnice nedají dopustit, vždy se najde někdo, kdo se je rozhodne pomluvit a tvrdit, že se hodí možná tak pro 10 % všech žen. Kde je pravda? Legíny jako takové jsou bez diskuze v kurzu a ještě hodně dlouho budou. Vše záleží pouze na správně vybraném modelu. Rozhodně nemusíte mít míry supermodelky, aby vám legíny slušely. Dokonce i v létě s jejich pomocí dokážete vykouzlit nádherné outfity, ve kterých se budete cítit skvěle. Ostatně poslední doba přeje plnějším tvarům a kulatému zadečku. Ten můžete ve vhodných legínách podtrhnout a zasloužit si tak obdiv okolí. Nebojte se ani barev a výraznějších vzorů od zvířecích po květované. Módní diktát je v tomto ohledu až překvapivě shovívavý.

Pro každodenní nošení i eleganci

Doby, kdy byl problém najít na trhu vhodné legíny pro různorodé příležitosti, jsou již naštěstí pryč. Důkazem je nabídka legín internetového obchodu Afrodit.cz, který přináší krásné modely v řadě různorodých kategorií. Právě kvůli tomu jsem se rozhodla vybrat několik nejzajímavějších pro toto léto. V kombinaci s vhodným topem v nich bude každá žena okouzlující. Jakmile dojde řeč na trendy, hlásí se o slovo bez velkého překvapení květované legíny. Ideální pro vintage look, romantické schůzky a radost z hezkého počasí.

Legíny jsou univerzální součástí šatníku pro prakticky libovolné roční období. Zatímco v zimě saháme po zateplených legínách, v létě preferujeme tříčtvrteční legíny a čím dál populárnější harémky, které jsou navíc opravdu velmi pohodlné.

Pro formálnější akce a večery se legíny taktéž hodí. Některé modely jsou opravdu luxusní a elegantní. U sestavování elegantního outfitu je vhodné vsadit na kontrast. Lesklé legíny na tělo je možné doplnit o oversized top, velmi hezké jsou jednobarevné a kalhotové modely.

Život není jen o večírcích a procházkách po městě, a proto je občas zapotřebí vyrazit za sportem a do posilovny. Ani v těchto situacích tě legíny neopustí, ba právě naopak ti dodají pořádnou dávku stylu. Sportovní legíny tě podpoří na cestě za krásnou postavou.

Legíny ve tvém šatníku

Jak vidíš, legíny jsou opravdu skvělou volbou pro letní dny a hitem, který se drží na předních příčkách módních trendů. Všechny výše představené modely najdeš na stránkách internetového obchodu Afrodit.cz. Vybírej z široké nabídky a neboj se zabloudit do dalších kategorií módního oblečení.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.