Styl a móda

Lákavé podzimní trendy 2011

Teplejší dny se zdají být u konce a brzy tě opět čeká zachumlání do teplejšího oblečení nástupem podzimního období. Módní přehlídky už zahrnuly podzimní trendy, které překypují originalitou a vkusností. Rozhodně se nedá říct, že by přicházející podzim byl v módní oblasti chudý a nudný. A jaké podzimní trendy letos poválí a zasáhnou i letošní zimu?

Návrat do 40., 60. a 70. let

Letošní podzimní trendy budou jasně ve znamení čtyřicátých, šedesátých a sedmdesátých let. V kurzu budou oblíbené midi a maxi sukně s rozparky, dlouhé elegantní kabáty rozličných stylů i s kožešinami, kalhoty s vyšším pasem, pouzdrové šaty, kožešiny, lesklé a jemné halenky a vysoké kozačky s kulatou špičkou sahající ke kolenům nebo nad nimi. Hlavním bodem bude především velká dávka elegance, která bude doplněná výraznými barvami, geometrickými, zvířecími i abstraktními motivy, které jsou celkově jasným znamením letošních podzimních trendů.

Móda v pánském stylu

Letošní podzimní trendy ovládnou pánské prvky. V kurzu budou saka, volné kalhoty, klobouky, obuv v pánském stylu a tím to samozřejmě nekončí. Mimo jiné budou patřit mezi módní trendy i široké kalhoty, které však nejsou dlouhé, jak jsi zvyklá, ale budou sahat přibližně nad kotníky.

%CODE1%

Pořádné svetry budou v kurzu

Pryč s tenounkými svetříky, které nezahřejí!. Letošními podzimní trendy budou jednoznačně pletené svetry (s rozepínáním i bez), v kterých bude příjemně teplo. Hlavní heslo zní: čím silnější, tím lepší. V kurzu budou jemné barvy, ale šik budeš i ve vzorovaných a velmi barevných svetrech. Podzimní trendy zavalí i populární pletené šaty, s kterými můžeš vytvářet zajímavý styl a být hvězdou sychravého podzimu.

Hebká kožešina a elegantní kůže

Módní návrháři do svých kolekcí začlenily především kožešiny a kůži. Podzimní trendy pak mluví jasně. Šik budou kožené bundičky zdobené kožešinou, kožené šaty, kalhoty, případně i módní doplňky. Kožešina se pak objeví na kabátech nebo jako límcová ozdoba oblečení a doplňků.

Žhavé krajky a ozdoby

Podzimní trendy se zaručeně neobejdou bez něžné krajky, která dokáže daný kousek oblečení náležitě zjemnit. Ta se bude objevovat na košilích, šatech, ale i sukních. Podzimní trendy ovládnou také romantické volánky, záhyby, výšivky a podobné ozdoby.

Milované vrstvení

Letošní podzimní trendy také symbolizují vrstvení, které bude mimořádně populární a v chladných dnech přijde vhod. Takže můžeš probrat svou zásobu podzimního až zimního oblečení a začít s parádním vrstvením.

Široká paleta vzorů

Ve vzájemné symbióze s letošními podzimními trendy budou zajímavé potisky. Vládnout budou zvířecí potisky, ale také velké škála přitažlivých vzorů. Vkusně bude vypadat puntíkatý, geometrický, kostkovaný, abstraktní i květinový vzor, čímž paleta vzorů podzimních trendů rozhodně nekončí.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.