Styl a móda

Lady Vans – kolekce pro holky, které si dělají věci po svém

Značka Vans odjakživa oslavovala ty, kteří si dělali věci po svém. Snad díky tomu se tahle značka stala pár desítek let zpátky srdcovou záležitostí pro nejrůznější komunity od skateboardingových, po hudební nebo nejrůznější komunity kolem umění. Hodnoty jako sebevyjádření a individualitu přenáší v nových a nových kolekcích a díky tomu si tento brand získává své náležité místo v srdci i dalších generací.

Nedávno značka uvedla čistě dámskou kolekci s názvem Lady Vans, která je jak jinak než plná růžové. Kolekce je inspirovaná na jedné straně designem a printy stejnojmenné kolekce 80. a 90. let a na druhé straně holkami, které si dělají věci tak trochu po svém.

Po svém je možné si upravit i jednotlivé svršky, jejich miniaturní “cut here” potisk k tomu přímo nabádá. Objev kolekci, která spojuje přístup DIY (neboli “udělej si sám”) s women power a povzbuzuje vlastní sebevyjádření!

Zvolit tenisky, oblečení, doplňky nebo rovnou všechno?

Nízké tenisky Vans Era nebo kotníkové Vans Sk8-Hi? V kolekci najdete obě z těchto klasických siluet v černo-bílé ale samozřejmě i růžové variantě. Výběr nám naštěstí ulehčí roční období, na podzim a v zimě je totiž důležité mít kotníky pěkně v teple. Na druhou stranu na jaře a v létě našim nohám spíše ulehčíme, a tak budou nízké boty Vans v siluetě Vans Era jasnou volbou.

Potisky stejnojmenné kolekce 80. a 90. let byly oprášeny a promítly se nejen do tenisek, ale i do oblečení a doplňků. Tričko, šaty, mikina, bunda nebo batoh ti tak bude k teniskám perfektně ladit!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.