Styl a móda

Kvalitní spodní prádlo je základ šatníku

Tvoje spodní prádlo sice moc lidí nevidí, ale to není žádný důvod, proč jeho výběr zanedbávat. Spíš naopak, investice do kvalitního prádla se zcela jistě vyplatí.

Pocit, že máš na sobě hezké kalhotky nebo podprsenku, ti dodá seběvědomí, nebudeš se stydět, pokud se budeš muset neplánovaně svléknout třeba před doktorem a stoprocenntně ho ocení i tvůj přítel.

Každá ženská, bez ohledu na to jestli je jí čerstvých osmnáct nebo padesát, by měla mít ve svém prádelníku minimálně sedm podprsenek. Ani tobě by rozhodně neměla chybět minimálně jedna bílá podprsenka, černá a tělová, kterou můžeš nosit skoro pod jakýmkoliv oblečením. Oproti babičkám máš výhodu, že jsou v obchodech podprsenky téměř v jakékoliv barvě, takže můžeš svoje spodní prádlo skvěle sladit se zbytkem outfitu.

Ale hlavně je důležité, aby ti podprsenka správně seděla a nikde se nezařezávala. Padnoucí podprsenka musí celý den sedět na svém místě bez toho, aby jsi musela donekonečna upravovat padající ramínka. Pokud máš komplexy z malých prsou, můžeš si, alespoň opticky, polepšit push-up podprsenkou. Jestliže máš naopak prsa větší než bys chtěla, pořiď si podprsenku zmenšující nebo s kosticemi, ale bez výztuhy.

Kvalitní spodní prádlo je základ šatníku

Velký výběr spodního prádla, které rozhodně nezruinuje tvoji peněženku mají v eshopu vippradlo.cz. Najdeš tu podprsenky i kalhotky, jak pro každodenní nošení, tak i sexy kousky pro zvláštní příležitosti. A nemusí to končit jen podprsenkou a kalhotkami, ale klidně můžeš popustit uzdu fantaazii a pořídit si třeba sexy košilku nebo korzet. Uvidíš, že tvůj partner zůstane naprosto paf, až v novém svůdném prádle nakráčíš do ložnice.

A když už jsme u těch chlapů, tak nové spodní prádlo můžeš koupit i jemu. Seženeš tu nejen boxerky nebo trenýrky, ale pokud máte oba smysl pro humor, můžeš investovat do pánských tang. V online obchodě VIP-pradlo.cz ale koupíš kromě spodního prádla i další věci, třeba značková trička a to jak pro sebe, tak i pro něj. Pokud máš ráda přírodní materiály, nemělo by ti v šatníku chybět bambusové tričko, které má úžasné vlastnosti, je příjemné na dotek a pokud se v něm zapotíš, tak tričko jen tak nezasmrádne. Má totiž antibakteriální vlastnosti a absorbuje až 4 x více vody než obyčejná bavlna. V obchodě VIP prádlo mají z bambusového vlákna jak trička, tak i kalhotky nebo boxerky.

V eshopu vip-pradlo.cz se ti určitě bude líbit nejen zboží, ale také dodací podmínky. Většina věcí je skladem a skoro všichni zákazníci mají svůj balíček doma už už za dva dny. Pokud navíc nakoupíš minimálně za 1500 korun, máš poštovné zdarma.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.