Styl a móda

Jak na krásné křivky v plesových šatech? Zkouším stahovací prádlo

Zima i na mě bohužel pověsila nějaké to kilo navíc, což se v průběhu plesové sezóny upřímně zrovna nehodí. Do šatů chce být snad každá žena krásná. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla vyzkoušet stahovací prádlo sloužící pro formování postavy.

Zajímavý test mě inspiroval

Popravdě bych si na stahovací prádlo asi ani nevzpomněla, kdybych náhodou nenarazila na zajímavý článek na Buzzfeedu, kde Kristin Chirico testuje účinky různě drahého stahovacího prádla na její postavě. Vybraná barva šatů je opravdu nelichotivá, nicméně i tak je vidět, že cenově rozdílné prádlo přináší rozdílné výsledky. Faktem zůstává, že při správném výběru dokáže kvalitní kousek zpevnit tělo, vytvarovat ho a finálně také eliminovat některé faldíky.

Jdu do stahovacího prádla

Sama jsem se tedy rozhodla vyzkoušet, jak se mi podaří s křivkami během aktuální plesové sezóny kouzlit. Podívala jsem se na stahovací prádlo, které má v nabídce LASCANA, abych vůbec zjistila, z čeho můžu vybírat. Jen kalhotky či podprsenka je mi k ničemu. Potřebuji poladit celou postavu, ale zároveň potřebuji něco méně nápadného, protože mám poměrně odkrytá záda. Nakonec tedy padla volba na formující body s kosticemi.

Takové body mi přijde ideální, navíc když má tělovou barvu. Ještě jsem přemýšlela vyloženě nad nějakým korzetem, který mají třeba na korzety.cz, ale ten už mi upřímně nepřijde tak pohodlný. Přeci jen v šatech budu několik hodin, chci tancovat a bavit se. Být stažený v korzetu bez možnosti se pořádně nadechnout do tohoto mého plánu příliš nezapadá.

Jak se na ples vybavíte vy?

Věřím, že stahovací prádlo doopravdy funguje. Důkazů je všude kolem hromada. Ostatně i mnoho celebrit z červeného koberce se přiznalo k jeho nošení, a to ne v jedné vrstvě, ale třeba rovnou ve dvou. To se pak není čemu divit, že má každá hvězda dokonalou postavu. Tedy alespoň do doby, než se doma svlékne.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.