Styl a móda

Kouzlo pro vaše hrátky? Erotické prádlo ho na 100 % potěší!

Přemýšlíš nad tím, jak oživit vaše postelové dovádění a chceš milovaného partnera ve vztahu zkrátka něčím překvapit? Mám pro tebe žhavý tip, díky kterému na tebe dostane ihned chuť.

Potěšení pro zrak i tvoje sebevědomí

Jak je známo, muže vzrušují v první řadě vizuální podněty. To je ostatně ten důvod, proč nám někteří koukají více do výstřihu než do očí. Tak proč toho nevyužít u partnera? Potěšením pro jeho oči bude pohled na tebe a tvoje nové erotické prádlo. Trošku té vyzývavosti partnera určitě překvapí a pokud si prádlo správně vybereš, sama se budeš cítit sexy a více sebevědomá. Co momentálně letí ve světě vzrušujících krajek a odvážného spodního prádla pro ženy?

Esence ženskosti

Prvním tipem na vhodné prádlo pro postelové dovádění je jednoznačně korzet. Historie korzetu sahá až do 16. století a věř, že je stále sexy a v neposlední řadě je také mnohem více pohodlný. Díky erotickému korzetu získáš nádherně vytvarovanou postavu, plnější dekolt a o poznání užší pas. Nosit ho po celý den asi nikdo nebude, ale jeden večer v něm bez komplikací vydržíš. Velmi smyslné modely korzetů nabízí módni značka Shirley of Hollywood, největší americký výrobce zaměřený na erotické spodní prádlo. Ten také vyrábí opravdu hodně žhavé síťované body. Jeho vzhled si pohrává s mužskou fantazií, dráždí a já jsem přesvědčena o tom, že z něj musí být každý chlap paf!

Síťované body

Provokativní podvazky

Jakmile dojde řeč na erotické spodní prádlo, nesmí se zapomenout podvazky. Ty jsou totiž velmi provokativní a pro mnoho mužů fungují jak červený hadr na býka. Velká škoda, že mnoha ženám ve výbavě chybí. Erotické prádlo s podvazky vypadají úchvatně a přímo volají po noci plné flirtu a hodně vášnivé předehře. Už jen koukání na to, jak si podvazky oblékáš (případně svlékáš), tvého partnera zvedne ze židle.

Kalhotky pro dobyvatele

Chceš ho doopravdy hodně poškádlit a vzrušit? Vsaď vše na kalhotky s otvorem a rozhodně nebudeš litovat. Velmi rafinovaně působí také kalhotky, které mají vzadu šněrování. Když si tě z nich bude partner nedočkavě rozbalovat, pochopíš, že investice do krásného spodního prádla se jednoznačně vyplatí.

Kalhotky s otvorem

Udělej radost oběma

Jak vidíš, erotické prádlo je dárkem nejen pro tebe, ale i pro něj. A proč mu vlastně nevnuknout, že by tě prádlo od něj potěšilo? Takový vzrušující dáreček, který on sám vybere, určitě potěší vás oba. Všechny výše představené kousky a opravdu široký výběr prádla najdeš na stránkách internetového obchodu SoSexy.cz. Pokud toužíš po kvalitním a opravdu svůdném prádle, určitě si vybereš. Nebo ty snad nechceš být sexy?

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.