Styl a móda

Koukni na nenalíčené celebrity, kterým to opravdu sluší!

Dnes je trendem být krásná jak s make-upem, ale také bez něj. Co si budeme říkat, ale make up umí dělat divy. To ví i celebrity, které mají tu nevýhodu, že když jsou načapány bez make-upu, je z toho negativní ohlas. Jsou, ale také světové celebrity, kterým přirozená krása sluší.

Angelina Jolie

Jedna z nejžádanějších hereček, která je nejen krásná na červeném koberci, ale také v normálním životě. Také právem muži ji považují za jednu z nejkrásnějších žen na světě. Rozhodně tomu pomohla role ve filmu Tomb Raider, kdy se z Angeliny stala hvězda prvního formátu. I přes fakt, že dnes je herečce 39 let a prodělala těžkou nemoc, vypadá stále skvěle.

Koukni na nenalíčené celebrity, kterým to opravdu sluší!
zdroj: newmoviescollections.blogspot.com

Miranda Kerr

Jeden z andílků, který má asi největší počet fotek bez make-upu. A rozhodně se nemusí ani zač stydět. Každá z fotek, až už od paparazzi nebo z Mirandiného Instagramu, tak každá z nich je krásná. Možná také lze říci, že Miranda je krásnější a mladší právě bez nánosu líčidel.

Mirande Kerr
zdroj: celebgossip.blogspot.com

Cara Delevigne

Možná nebudeš souhlasit, ale i Cara spadá do těch celebrit, které bez make – upu vypadají skvěle. Cara je vyznavačkou přírodní krásy a uznej, že její tvář je jednoduše zajímavá a tvárná. Proto je také dnes nejžádanější modelkou. Pokud budeš hledat někdy celebritu, která je přirozeně krásná, tak rozhodně Cara, která si na nic nehraje.

Cara Delavigne
zdroj: imgur.com

Ema Watson

Další kráska, která rozhodně make-up nepotřebuje. Právě Ema je ten typ žen, které budou stále vypadat mladistvě. Nejen přes svou malou výšku, ale také mladiství obličej si ji snadno spleteš s teenagerkou. Dokonce i bez make-upu vypadá stále jako holčička, takže proč jej vlastně mít, když jde to i bez něj.

Emma Watson
zdroj: reddit.com

Shakira

Tato Kolumbijská kráska je nejen známá svým hlasem, ale také bohatou blonďatou hřívou a krásným obličejem. Je tak z dalších celebrit, které se obejdou bez make upu. Uznej, že ve věku 37 let vypadá božsky.

Shakira
zdroj: imgur.com

Beyoncé

Není ani možné, že někdo se narodí s tak dokonalým životem. To tě možná napadne, když se díváš na fotku Beyoncé, která je úspěšná kam se jen podívá. Nejen uznávaná zpěvačka, ale také vzor mnoha žen a sex symbol mužů. Nelze věřit, že tato ženská vypadá skvěle i bez make-upu.

Beyoncé no makeup
zdroj: imgur.com

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.