Styl a móda

Korzety a jejich sexy kouzlo

Byly velice oblíbené v 19. století a dnes tvoří běžnou součást ženského šatníku. Řeč je o skvostných korzetech, které zaručeně zpestří intimní chvilky s tvým přítelem, zvýrazní ženské přednosti a pokud je vhodně zkombinuješ, mohou skvěle fungovat i jako součást běžného oděvu. Objev společně se mnou sexy korzety pro každou příležitost.

Ve stylu Moulin Rouge

Nezdravé stahování do vosího pasu a zákazy od doktorů jsou naštěstí minulost. Dnešní korzety jsou opět velice moderní a funkci spodního prádla plní na jedničku. Ve tvém šatníku by alespoň pár kousků pro zvláštní příležitost rozhodně nemělo chybět, vždyť právě korzet prakticky zeštíhluje a podtrhuje ty správné křivky. Celý dekolt a linie ramen působí v korzetu velmi atraktivně, a to i v případě, že máš menší poprsí. Sen o souměrné postavě ti může kvalitní korzet lehce splnit, stačí jen vybrat ten správný.

%CODE1%

Vášnivé spodní prádlo

Neznám žádný jiný typ spodního prádla, který by v sobě ukrýval tolik sex-appealu. Při výběru korzetu nekoukej pouze na velikost. Vždyť se v něm chceš určitě i někomu ukázat. Sexy korzety mohou být například ze saténu, jsou ozdobeny množstvím různých krajek, mašliček či třeba třpytivými kamínky. Díky vyztuženým košíčkům už nemusíš pod korzet brát podprsenku. Vyzkoušej důležitou ingrediencí v receptu na vášnivou a v neposlední řadě nevšední předehru.

Pro každou příležitost

Některé korzety si můžeš bez váhání obléknout třeba i na večírek. Pokud však nechceš příliš šokovat, doporučuji vzít si pod korzet bez ramínek jednobarevnou halenku. Tato kombinace funguje skvěle a je stále velmi přitažlivá. Jak vidíš, korzety nejsou pouze ozdobné, ale také velmi funkční. Co takhle udělat radost nějakým novým kouskem sobě, ale i svému příteli? Buď svůdná v ten správný okamžik a objev v sobě nespoutanou vyzývavost v dobrém slova smyslu.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.