Styl a móda

Kde v bytě hledat styl a vkus? Jedině v ložnici!

Zařizování bydlení je koníčkem mnoha žen, ale při výběru nábytku a nového zařízení často děláme jednu velkou chybu. Zapomínáme na místnost, která je určena k naší relaxaci a odpočinku - na ložnici!

Tam, kam běžná návštěva nezabloudí

Přehlížení ložnice je pravděpodobně dáno tím, že do této místnosti běžná návštěva většinou nezabloudí. Snažíme se mít hezký obývák, investujeme velké peníze do kuchyně a ložnice zůstává na okraji našeho zájmu. Znám hodně lidí, kteří se do této místnosti chodí pouze vyspat, a proto si myslí, že není zapotřebí přemýšlet nad jejím stylem. Když jsem si tak nedávno zařizovala ložnici a hledala levný nábytek s hezkým vzhledem, rozhodla jsem se, že to bude moje oáza klidu a hlavně zajímavého designu. Ložnice mi zároveň slouží i jako takové převlékárna a šatna, a proto jsem hleděla také na praktičnost. Pokud se také rozhodnete ložnici vylepšit, rozhodně by byla škoda přehlédnout následující trendy tipy!

Máte rádi modernu?

Jsem velmi ráda, že přístup k modernímu designu již není pouze o minimalismu a chladných materiálech, které sice vypadají dobře na fotce, ale v bydlení z nich na člověka sálá chlad. Situace se výrazně zlepšila k lepšímu. Skvělým důkazem je moderní ložnice Dione. Manželská postel s přírodním dekorem působí velmi pohodlně a zároveň je vážně praktická, protože v její spodní části je pojízdná zásuvka na kolečkách. Ta absolutně nenarušuje design a splyne s rámem. I další komponenty celé ložnice působí velmi sympaticky a i přes moderní design vnáší do ložnice útulnost.

Kontrasty jsou skvělé

Během zařizování bydlení si velmi ráda hraju s kontrasty. Lahodí totiž oku a umožňují si s prostorem vyhrát. Mezi skvělé tipy z mého pohledu patří ložnice Oreo 1. Kombinace světlé a tmavé vnáší do prostoru zajímavý a na pohled atraktivní prvek. Líbí se mi, když zcela základní barvy mohu oživit například pestřejším povlečením, protože tak mohu manipulovat s tím, co bude v celé ložnici nejvíce dominantní. U této ložnice bych ráda upozornila na šatní skříň s posuvnými dveřmi. Uvnitř skříně je k dispozici policová část a část se šatní tyčí, což je absolutně geniální věc. Část svršků může mít člověk na ramínkách, což šetří místo a někdy i hodiny u žehlícího prkna.

Blíže k přírodě

Hodně dlouho jsem přemýšlela také nad tím, jestli celou ložnici více nepřiblížit přírodě. Přeci jen mám doma mnoho květin, a proto mi padla do oka také ložnice z masivu. Dřevo borovice je kvalitní a nábytek z něj vám vydrží opravdu dlouhé roky. U této ložnice bych pouze chtěla upozornit na to, že ne každému může vyhovovat nízká postel. Já osobně naopak nižší postele upřednostňuji, ale věřím, že starším ročníkům se z nízké postele může špatně vstávat. Na pohled je však opravdu elegantní. Jednoduchý design nikdy nevyjde z módy!

Kde koupit levný nábytek?

Všechny výše představené ložnice i jejich jednotlivé komponenty zakoupíte na stránkách internetového obchodu e-levnynabytek.cz, který navíc právě u těchto ložnic nabízí dopravdu zcela zdarma. Až se jednoho dne probudíte v krásné ložnici, určitě nebudete pochybovat o tom, že investice do kvalitního nábytku se zkrátka vyplatí.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.