Styl a móda

Karl Lagerfeld designérem nového hotelu

Je to potvrzené! Karl podepsal lukrativní smlouvu o vytvoření interiéru pro luxusní hotel v Číně. A jak to vše bude vypadat?

Zachována modernost

Tento luxusní hotel bude vystavěn ve městě Macau v jižní Číně. Jedná se o 20 pater luxusu, který si budou moci dovolit jen opravdoví milionáři. Hotel bude zařízen do 19. století, avšak stále bude zachována modernost. Karl pomůže vytvořit 270 luxusních pokojů, které budou naprostým skvostem.

Jeden z řady hotelů

Karl sám přiznal, že už má tolik domů a bytů, které si sám zařizoval, že se své frustrace musí zbavit tím, že bude nyní pomáhat dělat hotelové interiéry. Stejně tak jako stál za zrodem čokoládového apartmá v Paříži. Toto apartmá je výhradně jen z čokolády. Další jeho výtvor najdete v Monte – Carlo, kde v hotelu Métropole navrhl fotografické tabule, které lemují hotelový bazén. Celkový projekt by měl být otevřen v roce 2017 a součásti bude také Versace hotel, který bude navržen do tylu této značky. Lze očekávat, že tento hotel bude stejně skvělý, jako všechny projekty světového Karla Lagefelda.

Karl a jeho design

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.