Styl a móda

Kam v Brně za stylem? Do prodejního showroomu POSHme!

Jsi z Brna (případně do něj máš alespoň cestu) a pronásleduje tě slabost pro krásné letní šaty? V tom případě by tvoje kroky měly směřovat do prodejního showroomu POSHme, který ti kromě šatů nabízí další skvělé zážitky.

Zapomeň na klasické obchody

Hromady zmuchlaného oblečení, pomíchané zboží, nehostinné prostředí a nepříjemné prodavačky, které odpočítávají čas do konce jejich pracovní směny. Asi tak nějak by šla popsat většina módních obchodů, na které narážíme v nákupních centrech. Také už tě to nebaví? Zcela opačným směrem se vydal internetový obchod POSHme. Ten v Brně otevřel prodejní showroom, který rozhodně nelze považovat za klasický obchod.

Otestuj POSH look na přehlídkovém mole

Velmi vzdušný showroom dává skvěle vyniknout barevným kouskům oblečení, ve kterém kromě již zmíněných šatů najdeš také boty, halenky a další doplňky. Z nakupování se stává skvělý zážitek! Na moderní podobě showroomu pracoval výborný architekt Ing. Arch. Jiří Zhoř ze studia Muon. Výsledek je zapotřebí vidět na vlastní oči.

POSHme showroom

V showroomu ti nad kafíčkem zdarma rádi stylisticky poradí. Sestavený look můžeš rovnou otestovat na přehlídkovém mole. Ano, čteš správně. Jako zákaznice se můžeš vyfotit polaroidem na přehlídkovém mole, které se nachází přímo v showroomu. Fotečku z polaroidu si pak odneseš jako dárek! Tím nejdůležitěšjím tak zůstává, kde se prodejní showroom POSHme nachází. Najdeš ho na adrese:

Showroom POSHme
Adresa: Královopolská 3052/139, Brno, 61200 (v areálu pod Velkoobchodem Ptáček)

Péče o tvůj styl

Otevřeno má pondělí až pátek od 10:00 do 17:00. Neváhej se v Brně vydat za stylem a zavítej do prodejního showroomu, kde bude o tvůj styl skvěle postaráno.

POSHme showroom

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.